Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    nekem a nyáriak 15-ös gyári alufelnin vannak, amit kemény 20e pénzért vettem! a 4-et együtt, nem darab ár... :) csak nyitott szemmel kell járni a piacon, és találsz... ugyan ezeken látszik hogy egy szöszi gyakorlota vele a párhuzamos parkolást, mert meg meghúzták itt-ott a peremét, felületét, de nem halálos. és jópár éves meglehetett már amikor megvettem, és görgőzésre azóta se volt szükség! megforgatta egy gumis, és azt mondta, hogy pár pici ütés van csak rajta, nem kell vele rohanni. és tényleg semmi rázás, rezonancia... szóval minőséget kell venni, és nem szívsz vele... az alessio-ról és társairól tényleg mindenki csak lebeszélt engem is... nézelődni kell fórumokon, hirdetési oldalakon... én itt vettem: [link] most nem nagy a kínálata 5x100-ban, de érdemes megkérdezni hogy mit tud még ajánlani... 40-80e között makulátlan állapotú márkás (BBS,AEZ,etc) alufelni garnitúrákat lehet kapni... újonnan ilyen márkákat tényleg csak 150e felett lehet kapni...

    15 colos fölé viszont tényleg nem mennék... csökkenti a komfortérzetet a nagyobb - és ezt nem csak az ember érzi hanem a futómű, kasztni, teljes autó is!

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák