Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz misimagaki #1209 üzenetére

    csak csipogós 2 szenzorost már 6e-ért is láttam. az enyém már LED számmal írja a legkisebb távolságot, meg 4 ledsorral jelzi szenzoronként a kb távolságot, plusz persze csipog, így már nagyon jól használható... a berakása nem nagy művészet: adnak hozzá egy maró lyukfúrót, így csak ki kell mérni a helyét, megfúrni a díszlécet meg mögötte a lökös műanyagját, majd egy merev drót segítségével behúzni a kábeleket a helyükre. a csomagtartó alján egy gumi sapin be lehet vinni a vezetékeket, és a központi doboz elfér a pótkerék körül valahol. a tápot a tolatólámpától kell levezetni, így magától bekapcsol. a kijelzőt előre vezettem a szélvédő jobb alsó sarkábába...

    majdnem elcsaptam egy biciklis kisgyereket amikor kitolattam a kertkapun, utána szereltem be gyorsan... sajna hátrafelé nulla a kilátás...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák