Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Balinov #77448 üzenetére

    Néha szoktam bele kérni tükörtojást, azt hosszában elvágva csíkban belefér. Kolbász meg jó anyag, ember minden X. napon hozta a hentestől. Ezért nem értettem ezt a kiflis izgulást itt országszerte, nekem ott olyan "burgert" is adtak, ahol a bucit megkente véreshurkával és arra kaptam a gyros húst meg hagymát, meg amit kell. Aztán nesze, az milyen burger? Saját pecialitás :-D

    Ez nincs annyira megtömve, csak olyan reggeli napindító. kis gyros hús, hagyma, sajt, grill alá be melegszenyának:

    Néha több hússal, vagy duplatripla sajttal kértem, meg mikor milyen teljesíthető kombinációk eszembe nem jutottak. Mérték ezt falun és Pest közepén, nem volt vele bajom. Nem Meki ez, hogy ne legyen szereld magad menü, esetleg dupla hagyma vagy extra majonéz :-D

    Sarki gyrosonál mikor már törzsvendégként összehaverkodtunk már olyasmik is voltak, mint oldalas, borda, miazmás. Megadta a módját, 1 nap pác aztán ha délután 2 óra felé kértem a kiszolgálást akkor kapkodni kellett a nyitással, hogy reggel 9 felé már lassú tűzön legyen a cucc.

    Van még kérdés?

Új hozzászólás Aktív témák