Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz t_a_m_a_s #60362 üzenetére

    Én a locus map pro verzióját használom. Van neki ingyenes verziója is, de én hamar átálltam a prora, nem volt drága, valami 2e ft környékén megállt az ára. Pont ugyan ilyen megfontolásból használom, mert teljesen offline mükszik. Egyébként rengeteg funkciója van amit ki sem tudok használni. A legjobb benne, hogy feltöltheted offline térképpekkel. Ráadásul saját menüből tölthetsz térképeket lefele. Persze ezek pénzmagosak. Van ilyen locoinos hülyesége, amiből alapból jár valamennyi ingyen, ebből ha jól emlékszem 2 ország térépére futotta. Aztán feltöltöttem 100 locoinnal, de ez kb.1e-2e ft volt csak. Jelenleg 7 ország offline térképet futtatom rajta és nem nagyon fogyott pénz. Egyébként ez a legjobb funkciója, hogy rendes profi téképeket tudsz használni, sosem volt vele gondom, sem itthon, sem külföldön. Ráadásul többfunkciósak a térképek. Állíthatod autós közútira, bringázósra, vagy akár túrázósra. Mindentekintetben pontos. És ha kell gond nélkül fut a háttérben, teljesen offline. Én leginkább trackelésre és tájékozódásra használom, de sok funkciója van, a geocachingtól kezdve az autósnavig minden. Egy hátránya, nincs saját online felülete, így ha a trackelt adatot akarod valahol online használni, akkor arra külső oldal kell. De közvetlenül tölt fel elég sok helyre. Én pl. a strava-t használom erre.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák