Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Real_Necro #55134 üzenetére

    a tu az jo, reggel meg kora delutan tegnap meg mindketten ittunk (en Barista-t, Vera Latte-t ami ugye 2x kapszula). Amugy epp az Aventes kajamelegitot meg fertotlenitot vizkotlenitettem, gondoltam teszek a Melody2-be is ugy 1l vizkoldos vizet azt atfozom, jott is a cuccos viz, majd egyszercsak elkezdett alul folyatni, aztan meg nem nyomta a vizpumpa egyaltalan.

    Ugy 1 oraig kajtattam a netet, valahol - mar nem emlekszem hol talaltam is potalkatresz vizpumpat, de olyan aron, hogy inkabb vettunk a teszkoba egy akcios Oblo-t, meg epp volt 8-10€-nyi klubkartya kuponunk szoval eleg olcson megusztuk a valtast, de rohadjon meg, akkor is!

    az egyetlen kinom a Dolce Gusto rendszerrel,hogy kb evekig olyan 4-4.50 korul volt a 16/2x8-as kapszula, iztol fuggetlenul, de ugy 1 eve szepen elkezdett eloszor 5 korulre, majd 5.50-5.70-es savba mozogni, most meg mar volt,hogy (igaz nem olyan helyen, ahol rendszeresen vasarolunk) hogy 6-ert lattam...

    Nameg ahogy nezem, nincs hozza 3rd party kapszula, az egyetlen epkezlab, igaz eleg ganyolos modszer, amit talaltam a delelott az ez a mutetsorozat

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák