Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz #40935168 #380 üzenetére

    Köszönöm, hogy írtál hozzászólást ide is, így átláthatóbban tudok reagálni a másik topicban írt hozzászólásrodra.

    Sok közös gondolatunk van, egyszer igyunk meg egy sört :D
    Amúgy pedig hasonlóan vélekedek én is. A fotózás nálam kicsit más teret tölt be mint nálad. Igazából egy felismerésből adódik. Kölökkorom óta fotózok, akkor filmessel, aztán kompakt filmessel, aztán abból jött jó pár verzió, végül kikötöttem egy diii-giii-tááá-liiis gépnél (kompakt/bridge, kinek hogy tetszik). Azzal indult el a lavina, nagyon imádtam vele fotózni, de valahogy elévült, aztán megint előjött, megint elévült.
    Egyáltalán nem gondoltam arra, hogy én fotózni akarok majd komolyabban, akár hobbi szinten akár megélhetésileg. Aztán tavalyelőtt (mert az már 2011 :DDD ) nyáron amikor ott voltam, hogy vagy megyek fesztiválra és csóró leszek, vagy félrerakom azt a pénzt és veszek kicsit később egy gépet, mert hogy a rohadt életbe, én fotós akarok lenni. Imádok fotózni, nem is értem miért nem ezt csináltam eddig is éjjel-nappal. Így lett a gép, így lettem autodidakta fotó tanonca magamnak meg a Zinternetnek.
    Az, hogy mi lesz azt még nem tudom. Szeretnék ebből megélni rendesen, mivel ha azt dolgozza amit szeret csinálni, akkor egy perc sem szenvedés munkailag, de még meglátom mi lesz belőlem.

    Arra pedig, hogy ki mire költ, én is ilyen vagyok nyugi. Egyik percben le akarom cserélni a gépem, másik percben downgradelhetnékem volt, aztán a kövi obi egy 85ös lesz, nem, a kövi obi egy UWA lesz, nem, egy halszem, á eladom az egészet, a filmes az igazi, stb.
    De ez a szép az egészben. Hangulatember vagyok eléggé, de élvezem.
    A pénz pedig költésre van. Ahogy a másik topicban írta zolka ő elpipázik annyit, én is hasonlóan vagyok...
    Amikor megkérdezték tőlem tavaly, hogy hülye vagyok, elköltöttem egy fesztiválra egy halom pénzt, miért nem raktam félre, akkor röhögve annyit mondtam csak, hogy milyen pénzt? életem egyik legszebb napjai voltak azok, ott, azokkal az emberekkel. Tehát embere válogatja, de ez a jó.
    Node mielőtt átmennék blogra (ott a blogout, írnom is kéne erről valamit :DDD ), annyit mondok csak, hogy fotózni jó :)

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák