Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz Freddy76 #33549 üzenetére

    A jelenlévők, illetve hozzátartozóik mindig kivételek, tudod! Még akkor is ha a jelenlévők nem jó arcok, mert ugye olyanok itt nincsenek.
    Tulajdonképpen Merci kissé sommásan összegezte, de te is ezt írtad kb, jóval árnyaltabban.
    Amúgy igaz, nem adtunk hangot annak a kitételnek, hogy páran képesek a munkán kívül ettől még rendes nők lenni. Feleségeddel kapcs is így tapasztaltam - ugye a melós arcát én nem ismerem.
    De arra hajlok egyébként, hogy a többség nem tudja így szétválasztani, tehát ő a kevés üdítő kivétel egyike ;)

    Kieg.: és ő ugye legalább annyira édesanya és feleség, mint banki vezető. A legtöbb, akiken az eddig olvasott általánosítások alapulnak, vsz szingli, vagy legalábbis elvált, és gyerek, férj egyszerűen nem fér bele...
    Az én új főnökasszonyom is kb a munkájának él, reggel 5 és este 11 között simán bármikor jönnek az eztaztamazt firtató emailek... Nem tudjuk szingli-e, de úgy gondoljuk hogy elég kevés pasi tolerálja hogy semmi idő nem jut neki az asszonnyal...

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák