Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    "...a természetfotósok egyre többször telefonnal fotóznak fényképezőgép helyett."

    Kicsoda? Max tájképet és azt sem hiszem hogy élvezet lenne. Várom a 3-4-500mm-es természtfotókat szifonnal és társaival. Marhaság, utána meg leírja, hogy ja amúgy egy ilyen képet sem neveztek. De azért trend.

    Aki kicsit jobban ismeri őket, ez is ilyen "tagok adnak díjat tagoknak" mint a mafosz vagy ők próbálnak azért objektívek lenni? (Értitek, objektívek... ;] )
    Továbbra is fenntartom, vakon kéne zsűrizni, nem szabadna tudni kinek a képét nézik épp, mert a nagy nevek sokszor elhúzzák az értéket.
    Jó, ez kb. mindenben így van a világon ami kicsit is szubjektívebb téma, ergo nem motorsport, hogy tisztán meg legyen a nyertes az idő alapján pl.

    Nem tudom ki hogy van a témával; én nagyon nagyra tartom Máté Bencét nyilván, de 3 képből amivel nem rég nemzetközi díjakat kapott, nekem 1 olyan hogy húúú, a többi meg hmmm, jópofa és megyek tovább.
    Baromi jók, de azért rajta kívül még van sok más is.

    Nem állítom, hogy a zsűri mind idióta, csak én vagyok helikopter, de tartom, ne legyen oda bökve a neve a fotósnak a zsűrizéskor.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák