Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomha 8V

    addikt

    No, nekem megvolt a kalandom ma a migránsokkal. Páran tudjátok, hogy Pélmonostoron dolgozom, itt tényleg állt a bál. A legtöbbjük normális amúgy, de néhány hülye miatt verekedés tör ki és megy az üvöltözés. A görények itt is jelen vannak, 50-100 euróért viszik őket 20km-t. Persze úgy, hogy még a csomagtartóból is lógnak ki, életveszélyesen. Egy srác megállt egy pick-uppal a kereszteződésben, 1 másodperc múlva 20 csóka ugrott fel rá, hogy vigye el őket. Olyat is láttam, hogy személyautókba ugrottak be, ha nyitva volt az ajtó. A város déli végében 5-7000 között voltak reggel, de délutánra a 10.000-et is meghaladta a menekültek száma. Fél három felé kaptam a hírt, hogy a beremendi határon valószínűleg már nem tudok hazamenni. Így is lett, a határ előtti utolsó kereszteződésben elirányítottak másik irányba, így a drávaszabolcsi határra kellett mennem, az szép kis kerülő. És persze szegény embert az ág is húzza, útközben mindenhol útépítés volt és minden tábla ki volt szedve. De végül hazaértem nagy nehezen, persze arra nem számítottam, hogy Siklóson fürtökben lógnak a rendőrök, meg a katonák, mert közben itt meg valami transzferzónát hoztak létre. Kijutott a menekültekből ma bőven. :D

Új hozzászólás Aktív témák