Új hozzászólás Aktív témák

  • Aliendej

    tag

    válasz cocka #41020 üzenetére

    Köszi hogy próbálsz segíteni, de ezt a pénzt már bebuktam, nem fogad el semmit.
    Sajnos nem tudok utalni magánszemélynek, pont ez a bajom. A levelemre még nem válaszoltak, az viszont megjelent egy felirat, hogy augusztus 16.-án további korlátozásokra számíthatok. A pénzem már lenyúlták, nem tudom mit akarnak még korlátozni, jó ez a Paypal!!
    Ersténél is van ingyenes utalás ha a régi Szupernulla számlád van.

    V/
    Tudom hogy megjegyzi az e-mail címet és a bankkártyát, ezt már megbeszéltük. Nem tudok mit csinálni, csak egyszer regisztráltam az emailemmel és egyik jelenlegi a bankkártyám sem használtam még paypal-en. Feleslegesnek is tartom egy jó szolgáltatást rosszabb és instabilhoz kötni, vagyis inkább butaság.
    A bankszámlám se fogadja el még mindig, teljesen kizártak minden lehetőséget, hogy a pénzemhez hozzáférjek. Megbeszéltem a haverommal, elutalta a 30 ezer forintot máshonnan egy olyan számlámra amit nem blokkoltak, ami a PP-n maradt 30 ezer így már nincs szükségem, nem idegeskedek rajta tovább. Nem tudom hova fog kerülni a lenyúlt pénz, gondolom egy idő után törlik az accountot és a haverom pénzét jótékony célra fordítják.
    Ja, aki küldte se tudja refundolni, nem engedi neki a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

Új hozzászólás Aktív témák