Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • combonari

    tag

    válasz Eclips21 #663 üzenetére

    A hangnemedből ítélve kb személyes sértésnek vetted amit írtam, nem ez volt a cél. Csak az észrevételeimet írtam le, nem kötelező azt a buildet használnod amit linkeltem, csak megosztottam a tapasztalataim. A továbbiakban hanyagold legyél szíves ezt a stílust, én tisztelettel beszéltem / beszélek mindenkivel szerintem, veled is. :U

    Pár észrevétel a hsz-edhez:

    "a 7 bag felesleges több, ahogy a sebesség növelése is, guggolva minek akarsz gyorsan mozogni?" - Ezt nem teljesen értem, a shinobira gondolsz? Az eleve ad a séta (tehát amikor nem sprintelsz) sebességre, ami elég jól jön death wish-en.

    " Cat burglart se értem hol ugrálsz te ?" - Vannak helyzetek amikor gyorsabb leugrani, ha például fel kell támassz egy csapattársat, olyankor jól jön. Death wihs-en döntő jelentősségű lehet ez is, overkillen nem muszáj (te nyilván erre gondoltál)

    "a brothers keeprnél nagyobb pazarlás nincs :D 2 pályán vannak ilyenek HM és a RAT és ott is se létfontosságú" - ???????????????

    "Joker helyett lehet Combat medic ACE +30% hp ha felkiáltod." - Combat medicet nem ace-elünk death wish-en, mert elkúrja a berserker-t. Bőven 25% fölé ad HP-t annak akit felszedsz, és az zavaró annak aki berserkert használ. Szintén death wish szituációk.

    "Underdog ACE sokat segít szerintem" - Nem ad annyival több dodge esélyt, hogy megérje. Azt a 8 pontot elköltheted másra is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák