Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Badlof2k #25929 üzenetére

    Hat jatszottam. ;] am jo dropjaim nem voltak, semmi olyasmi mint elözö ligaban ahol tenyleg mocskos rng-m volt.talan 8 ex ha esett meg 1-2 par exas dolgot adtam el.amugy kis currencykböl jön nekem mindig össze sok penz.ja meg traden valo bizniszelesböl.tegnap pl. 7 exböl vettem 3 voices jewelt mert a tegnapi patchnotes elözetes miatt voltak akik 2-3 ex között arultak a jeweljeiket mert megijedtek.nos idaig ugy nez ki hogy nem tettek jol mert most a legolcsobb 4ex es szerintem ez feljebb is fog menni.ergo idaig 5exet nyertem a tegnapi bizniszelesen.jo persze nem tudhatjuk hogy mennyire kapnak ra igy is erre a jewel stackelös dologra de en szerintem meg mindig nagyon op lesz a nerf utan is.(vagyis inkabb ez bugfix volt) meglatjuk.

    Sirdond:mindenkeppen probaldd ki, ez most talan a legjobb buildem ami volt idaig es nem kell hozza nagy budget.eleve azert csinaltam meg mert aminor coc-karival nem tudta aw5 sirust lehozni akkor jött haver az ö budget verziojaval (life-mom) es szetszedte nekem sirust darabokra.na ott hataroztam el hogy en ramegyek a nagyobb költsegvetesü buildre es nem bantam meg.

    Madwolf: sajna az a wand annyit er amennyit a vendor ad erte. :(

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák