Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuvix

    tag

    Van rá valami lehetőség, hogy a karakterről eltűntessük a Banner skillek zászlóját?

  • LittleBoss67

    aktív tag

    válasz brunnehilde #25503 üzenetére

    Ha használod a flash and stone-t, a blood and sand-et, a heraldot és a dread bannert, akkor a skittereket nem is lehet már aktiválni. Vagy nem használod egyszerre őket?

  • P00By

    nagyúr

    Karakterem
    Segitséget szeretnék kérni. Gondom van a kevés int miatt, nem tudom használni az enlightent. Illetve resistel lesznek gondjaim ha lecserélném a rare gyürüt. Hogyan tudnám a legegyszerubben olcsobban növelni az intent? Meg ha a resistre, rare gyuru cserére van ötlet azt is szivesen veszem :B (még nem csináltam át nem critesre a passziv fát)

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz LittleBoss67 #25952 üzenetére

    Felejtsd el, az a legegyszerűbb. :P Mármint a skittereket. Buildben benne van a lvl3 enlighten, azzal együtt férnek bele. De csatolj egy maim supportot a blood and sand, vagy a flesh and stone mellé inkább.

    P00By: Hard Knocks a passzivon 30int ad. Később a resist és int gondokat megoldják a jewellek. 4 van belőlük, 4* 9-10% all elemental resist + life + ha kell int.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • crazygamer

    tag

    válasz brunnehilde #25954 üzenetére

    lecserélném a gyűrűt valami jó rare-ra. Régebben nem volt a minusz mana-s között különbség, most létezik non chanelling és chanelling. Jól gondolom , hogy a cyclone-hoz chaneling - mana kell?

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz crazygamer #25957 üzenetére

    csak a craftolható opcióknál. Azért volt benne a praxis, mert az nem választja szét a channelling és a normál skilleket, mindre egyformán érvényes.

    Védd a fákat - egyél hódot!

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz crazygamer #25955 üzenetére

    Praxison kivül vannak gyűrűk (és amulettek), ezeken már rajta van ez a mod: -8 to Total Mana Cost of Skills, nem kell hozzá craftolni semmit. Most már pár chaostól indulnak. Vehetsz egy ilyet praxis helyett, de komoly befektetésbe szerintem ne kezdj vele, inkább gyűjts majd és egy astral platet vegyél extra crit chance-al, -15 mana to socketed attacks, life és armour, ami alap, és a manás gyűrű helyett meg jöhet a Circle Of Guilt legalább 90% incr buffal.

    Közben elég szépen kimaxoltam a cyclonet, lenyomtam Sirust, Uber Eldert, Simulacrum gyerekjáték volt, meg pár 5 orbos t16-nak is nekifutottam, visz mindent. Guildben mennek páran a másik kedvenc skillemmel, a Storm Branddel, szóval tegnap elinditottam egyet én is. Többféle variáció kering, én maradtam a korábban bevált MoM-osnál. Ezt vettem alapnak, kicsit átalakitottam a saját izlésemre (nálam van dodge pl.) és nekivágtam.

    Rettentő OP eddig. Eljutottam mapozásig, lvl68-on 2 ascendancyval T10-es rare mapra a DPS röhögve elég volt, életben nem volt még ilyen egyszerű eljutni az atlasig. Az az archmage kb 4-5szörözte a korábbi Storm Brand buildjeim DPS-ét (Har_melin, ha jól tudom, neked is bejön, szóval hajrá), ezen a szinten lehet most akkora, mint amennyi volt a korábbi ligákban endgamenél. :R

    Szerk.: Gyanúsan olcsónak tűntek azok a gyűrűk, kiderült, hogy standardon néztem az árakat. :U Ligában exás árak vannak, vagyis Crazygamer mindenképp inkább az astralra gyűjts! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • BoneDragon

    veterán

    válasz brunnehilde #25959 üzenetére

    Ja elég beteg az archmage storm brand build. Ugye mennyivel könnyebb fejlődni, mint cycloneval? ;] :P
    Én a lehető legopébb változatot választottam poe.ninjáról és tegnap mikor elértem mapozásra, akkor szembesültem vele, hogy életképes legyen kell a watcher, ami 40+ ex. :DDD

  • crazygamer

    tag

    válasz brunnehilde #25959 üzenetére

    Amúgy nekem a Pob "csak" 400 000+ dmg-t ir, pedig ugyanaz a skillfa, ugyanaz a gear, mint a leírásodban. Az 1/3-a sincs a tiednek.

  • tiborv

    aktív tag

    Az érzés mikor ssf hcban esik egy ilyen:

    D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

  • Patrick

    addikt

    válasz brunnehilde #25959 üzenetére

    Milyen cipőt használsz? Death's Door?

    „Aki barátot talál, kincset talál."

  • P00By

    nagyúr

    válasz brunnehilde #25954 üzenetére

    Átcsináltam az eredetileg választott nem crites verzióra a passziv fát. Igy is hiányzik int :D Nem baj, majd jewellből.

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz BoneDragon #25960 üzenetére

    Az szép. Ennek fényében, ugye, hogy nem is olyan rossz az a cyclone? :DDD Egyébként nem biztam a véletlenre, korábbi tapasztalatok alapján átcsináltam úgy, hogy legyen benne dodge, és igy szépen haladok. Megvolt az első nagyobb skalp is (catarina lvl83) és sikerült vele végigvinni a simulacrumot is, 3k lifeal. :C

    Crazygamer: be van pipálva minden a config alatt? A PoB linkeken már az erősen kimaxolt verziók voltak, vedd azt is számitásba.

    Patrick: Igen, crites buildnél Deaths Door, nem critesnél Redblade.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • BoneDragon

    veterán

    válasz brunnehilde #25965 üzenetére

    A normal verzioju cyclon valtozatodat mar nagyon kevesnek erzem bossokon. Gondolok itt guardionokra, meg fel is pofozott tegnap elott aw 5 sirus. Egyedul poacheres ring, meg neckrol hianyzik az enchant.
    Szerk.: annyi, hogy unshattered will pajzsot vettem.
    Elozo ligaban fele ennyire tankos karival mentem de azzal nem kaptam ennyi pofont aw 8as sirustol. Nem tudom mi volt.

    Elvileg az a storm brand build 1 hitel mindent. Barcsak esne egy mirror, mar megerdemelnem ennyi jatek utan. :D

    [ Szerkesztve ]

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz BoneDragon #25966 üzenetére

    Egyszerű. Ha Abyssusod volt, akkor azért. Jó az Unshattered, de ennek a buildnek alap a Surrender. Hasonlitsd össze csak az armourt a két pajzson + jobb blokk chance, lvl30 reckoning, life és armour blokk után. Plusz a nem crites Surrender nélkül egy röhejesen olcsó és baromi könnyen összerakható starter build 1 exáig (most még annyiba sem kerülne). Kicsit irreális elvárni, hogy a game fő bossát simán leverje. :P Arra, és a komolyabb endgame mapokra ott a crites verzió, ami max 20-25 exa befektetésből is vinni fog bármit, és ha 5mp-en belül akarsz elderslayert ölni, akkor arra is van lehetőség, ha birod exákkal. :P És az a 25 exa még mindig sehol sincs a 40 exás watchersedhez képest, amivel életképes leszel. :DDD

    Elvileg 1hitel, de nem az a verzió, amit én csinálok. :DDD De cserébe olcsóbb, mint a crites LowLife build és viszi a T16-ot is bossokal együtt, egész tűrhetően. :U

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • tibee77

    őstag

    válasz BoneDragon #25950 üzenetére

    Tegnap összeraktam a buildet, 90-100 ex es van egy olyan karid aminek van 90%allres, 90%phys mitigiation 7k ES es 20 millio sirus dps.direkt sirust irtam mert ott nincsenek fenn a vaal aurak amik jo kis plussz dmg-et adnak.shapernel ugye fenn lehet ergo ott a dps 54 milla....nem op a build egyaltalan.xD sok erös karim volt mar de ez mindegyiken tultesz.konkretan egy aurabot vedelme es egy glasscannon dpse együtt...ja es ez a build lett ugye nerfelve.patch elött 5ször ilyen erös volt. :C

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • sirdond

    őstag

    válasz tibee77 #25968 üzenetére

    nem azt mondom,hogy ez így rendben van, mert nyilván, egy godmode build-nek semmi értelme, de őszintén szólva ez még talán a tűrhető kategória. mert 90-100ex azért nem csak úgy terem a fán, ahhoz kell azért játszani is rendesen. persze a liga végi nerf az nem kérdéses :)

    [ Szerkesztve ]

  • tibee77

    őstag

    válasz BoneDragon #25969 üzenetére

    Hidd el ez ebben a ligaban nem nagy kunszt.olyan szinten esik a cucc hogy hihetetlen.ligarol ligara egyre könnyebb penzt csinalni.teljesen ugy erzem hogy kezd atmenni casual baratabb jatekba a poe.az uj content igaz hogy eleg bika, konkretan a mindent vivö buildemet (LL hiero stormbrand) le kellett cserelnem hogy kenyelmesen tudjam az 5 orbos t16 mapokat farmolni.annyira sok a mobok hp-ja hogy oda aztan tenyleg kell dps, es vedelem is mivel ha nem eleg a sebzesed akkor visszaütnek a mobok es eleg durvan.krosisrol meg a spanjarol nem is beszelek az ilyen mapokon, mert azok meg engem is kinyirnak ha nem burst-ölöm le öket a csillio dps-sel.megjegyzem az a chaos resistem miatt van mert csak az eleresistem 90%os a chaos elegge gyengus 10%on van.övemre meg szervalok chaos resit es akkor mar egy fokkal könnyebb lesz.szoval a kontent nehez viszont ahogy irtam a jatek sokkal könnyebben biztositja a currencyt az ilyen op buildek összeepitesehez mint korabban.konkretan egy loot pinata a mostani ligaban az összes mob, csak ütni kell öket es vegtelen cuccot dobalnak.

    Sirdond: na igen nekem is tetszik a dolog.meg annak ellenere is hogy valoszinüleg std-re aterve ez a gear max par erteket fog kepviselni mivel a földdel teszik egyenlöve az tuti. :C

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz tibee77 #25971 üzenetére

    Látom a builded, még PoB-ba is behúztam... csak érteni nem értem. :C :R

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • tibee77

    őstag

    válasz brunnehilde #25972 üzenetére

    Az uj cluster jewelek biztositjak hogy berakd az összes heraldot es azon kivül meg 10 aurat is.söt mirrorokat költessz a karira akkor asszem 19 aura/herald is rad megy.(ebböl van 6 db nekem, ennyi kell hogy az 5 herald konkretan 0 manat foglaljon le, kvazi ingyen vannak)plussz olyan fajta jewel modok is vannak amik heraldonkent talan 20% dmg-et is adnak.nos ebböl a fajtabol 3 fer be a buildembe, ergo 5*20*3 azaz 300%dmg.ja es akkor jön a 3. fajta jewel mod ami meg jewelenkent 10% increased auraeffectet ad.ettöl lesz pl. atom durva dps buffom meg defense buffom.ja es akkor most jön meg a dmg konverzio is, a 2 gyürüm altal.lightingot konvertalok 96%ban coldba at.ami alapbol op de ha megnezed a fegyveremet, akkor latod hogy az konkretan ad nekem 300% lightning dmget es 300% cold dmget is mivel a cold es a lightning resistem 90%on van.igaz egyelöre nem fullos a roll a fegyon mert 19-20as roll van rajta igy nem 300-300at ad hanem csak 300-280at.de nem erdekel mert mar 30 divine-t radobtam es az istenert se adja a perfect rollt. XD kb. ezert ilyen op a kari.

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • BoneDragon

    veterán

    válasz tibee77 #25971 üzenetére

    Jo neked. Sajnos ez is RNG. Ma reggel megajandekozott Zana egy cortex mappal, de csak nem esett a flask. :(

  • tibee77

    őstag

    válasz BoneDragon #25974 üzenetére

    Ott eshet pl. a fegyo is ami nekem van.nos ha arra vmi jo implicitet kapsz akkor nyertel, nem is keveset. :Cszoval ha veletlenül az esett akkor nehogy legalacsonyabb aron tovabb add, csekkold le hogy az implicit mennyit erhet.azon nagyon ritkan johet explode mod, amiert konkretan 1 mirrort is elkerhetsz, tuti kifizetik. :K

    Ohh most latom,az sajna nem jo de mind1 az is 70-80 c

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • BoneDragon

    veterán

    válasz tibee77 #25975 üzenetére

    Az esett, max mana és cold resi van rajta. 1 ilyen van traden, de azon van plusz spell dmg és 6ex. Ez kb semmit nem ér, de 4-ért felraktam, hátha...
    Azt a flaskot tuti nem adnám el. Synthesis ligában kiesett, mekkora op volt... régi szép emlékek. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz tibee77 #25971 üzenetére

    Lol casual barat 100 exes buildel mondva :U okejo..
    A cucc tenyleg esik , lattam egypar simulacrum runt , ha beaddja akkor jackpot amugy max a mappok es egyket jewel vagy divcard er valamit :K

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • sirdond

    őstag

    válasz tibee77 #25975 üzenetére

    csak kíváncsiságból, de T19 100% delirious mapot nem próbáltál? :D

    [ Szerkesztve ]

  • tibee77

    őstag

    válasz Badlof2k #25977 üzenetére

    Van ott cucc rendesen ami er valamit.jewelek, mapok, divcard (esett egy köteg stacked dick az egyik körben, kinyitom az egyiket, hat nem egy doki volt benne?!xD), fragmentesböl eshet shaper-elder fragment is na es a gemek.esett itt mar 2 db 1-1 exet 21/23as gem de ha pl. 4es enlighten vagy empower esik akkor az meg többet er.arra azt mondom megeri lenyomni, mert utoljara mikor neztem 80c körül volt az ara, annyit meg szinte mindig visszahoz.az viszont hogy traden vegyel mondjuk 10db-ot es letold öket ugy szerintem nem biznisz.annyi penzböl összefobsz egy 5 orbos t16 mapot es az is tele lesz loot-tal es raadasul splinter is esik rajta vagy 100.ergo 3 ilyen map utan megvan a kövi simulacurum kör es mellette ugyanugy csomo szarsag is esett.

    Sirdond: ha a t19es a t16os map 5orbbal akkor igen.azt siman tudom nyomni.nem figyeltem, hogy azon mapon kiirta volna hogy lvl 86os zona lenne.

    Ohh most nezem:ivory watchstone kell hogy 3 szinttel meg legyen növelve a szint.nem akkor meg nem toltam, ma este bemegyek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • sirdond

    őstag

    válasz tibee77 #25979 üzenetére

    igen, unique watchstone kell hozzá, ami +1 alvl-t ad. legyen dupla beyond (map + zana), csak a fun kedvéért :D
    sőt, lehet triple beyond is, mert a 4. watchstone az sima marad,nem? és akkor arra rá lehet rakni sextant beyondot :D

    [ Szerkesztve ]

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz tibee77 #25979 üzenetére

    Lényégében ugyanazt mondtad , igaz a gemekkel ki egészítve ,ami megint csak RNG ahogy az egész jàték :C Ugyanakkor erre "kezd atmenni casual baratabb jatekba" reagáltam elsőnek mert ez a liga minden csak nem casual és meg barát sem , peace :R

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • tibee77

    őstag

    válasz Badlof2k #25981 üzenetére

    Gemekkel meg fragmentekkel kiegeszitve :)). Tegnap este nem voltal ingame mikor kerdeztem guildchaten hogy kivel beszeltem itt a topicban arrol hogy milyen jövedelmezö a simulacrum.gem-es körben esett egy 4es enlighten. ;] elötte levö simulacrumban meg egy 21/23 elemental damage with attacks gem.illetve egy phoenix fragment is.a lenyeg az volt a mondandomnak, hogy ha az ember jatszik akkor esik a cucc rendesen.illetve tenyleg tudni kell hogy mi kell a jonepnek a traden.pl. a build amit csinalok, szomjazik a mana reserve-ös jewelek utan, illetve nagyon dex es strength ehes.ergo ha van valakinek par olyan jewele ami elsö ranezesre nem nagy szam (increased energy shield-dex v strength moddal) akkor arra dobjon csak ra egy vaal-t.legtöbb buildbe ezeket a jeweleket nem viszik , viszont ha bead ra egy mana reserve implicitet a vaal, akkor 2-3 exet mar is er.Vagy pl. Energy shield +chaos resist ugyancsak jewelen.röhejes arakon mennek ezek....kis craftolas es maris van penze az embernek.

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz tibee77 #25982 üzenetére

    Valaki dolgozik is megallas nelkul :R Najo de ezek altalanos dolgok hogy az adott meta vagy streamer buildekhez ami esik es ramesz , lehet penzt csinalni :)
    Egyebkent GZ , nekem eleg unlucky az egesz liga bar nem sajnalom megvolt a fun , egyenlore munka porog nagyon szal nincs is most idom meg erom leulni meg este jatszani :N

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • tibee77

    őstag

    En most is meloban vagyok. :DDD multhet egesz het delutan, hetvege szabad, ezen a heten vegig reggeles müszak, hetvege megint szabad, talan a hetfö is ha most lesz husvet.jövöheten viszont egesz het ejszakai müszak.ugyhogy aterzem kollega.nalunk sajna nincs karanten, rabszolgasag van. :O napi 2-3 orat van idöm jatszani, igaz tegnap 11kor mentem aludni igy 4-5 ora összejött de mivel hajnal 4kor kell kelnem igy ezt se tudom sürün csinalni.szoval most nekem sincs idöm kockulni nagyon. :N

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz tibee77 #25984 üzenetére

    Hat hulyen hangzik tudom de orulok hogy van MÉG munka ;] tolunk 5 embert kozos megegyezessel mar elkuldtek :U Kozbe elvileg hosszu hetvegere lesz maszek melo is , szal egy darabig meg tavol leszek :R Nyomni kell amig lehet fene tudja mit hoz a jovo :W

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • persil

    nagyúr

    válasz Badlof2k #25985 üzenetére

    Ez a "tolunk 5 embert kozos megegyezessel" így ékezetek nélkül, a kávém lehúzása előtt nagyot ütött! :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • sirdond

    őstag

    válasz Badlof2k #25985 üzenetére

    csatlakozom a gdp-t termelőkhöz :D
    nálunk is nulla leállás volt és nincs is tervezve, ja és persze home office-ra nincs lehetőség

  • BoneDragon

    veterán

    válasz sirdond #25987 üzenetére

    Azért ne kapjátok el ezt a szart, nem túl egészséges. Kitartást azoknak akiknek muszáj kimozdulniuk. :R

  • persil

    nagyúr

    válasz BoneDragon #25988 üzenetére

    Nem is az a bosszanto, hogy be kell jarni, igazabol orulok is, hogy betonbiztos a melom.
    Az a kurva rossz, amikor a buszra ugy szall fel hosunk, hogy krakog, mint akit gyomronlottek, majd mikor eleg anyag felszakadt, akkor ketdekasakat turhazik. Ez speciel konkret eset ma reggelrol, de minden nap talalkozok utkozben valami barommal, aki szerint vicces lenne, ha mindenki elkapna a virust. Multkor az oregasszony a buszon kopott, mert eppen ott jott ra a kohoges.

    Hazafelemenet meg azt szoktam nezni, hogy konkretan a feneketlen to nem latszik ki az emberektol. Pledeken megy a piknik ezerrel, kisgyerekkel, kutyaval, ahogy kell.
    A tobbsegnek a kijarasi korlatozas nem mas, mint egy jo kis vakacio.

    De olyan emberek, akik elotte 30 evig a lakasban rohadtak, most hirtelen kesztetest ereznek, hogy kint logjanak.(ez is konkret, nem egy ilyet ismerek)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz persil #25986 üzenetére

    Jo eg , atse futott az agyamon es elsem olvastam ;] rossz szokas hogy megszokod az angol billt :DDD Na de legalabb valakinek oromet okoztam. Btw itt Tatabanyan nem talalkozok reggel -dutan emberekkel max autoval mennek , meg en is kerekparral jarok munkaba meg 20 p vonatozas van de ott sincsenek ilyen krakogo orultek :U Sok fele jartam mar az orszagba de nemtudom igyvan-e egyedul pesten talalkoztam ilyen tahoval, hogy a villamoson kopkod es egyebek.. :U
    Fenektlen tot meg nemtudom miert favorizaljak arra jartam majd 5evig suliba , meg oda jartunk a sulival a cooper?? vagy mifranc teszteket lefutni 🤷🏻‍♂️ allando posvany , csoves szag es tarsai maradtak meg az emlekembe :D

    Sirdond.: Te amugyis ki utottel craftoltal mindent is ;]

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • sirdond

    őstag

    válasz Badlof2k #25990 üzenetére

    ja az igaz, de most kitaláltam, hogy egy elder rsylatha-t kell chance-elnem, szóval :D

  • m.lala

    aktív tag

    gigapost alert
    Az összefoglaló, kismillio vidi és sok forumozás után is rájövök ez a játék nem egy dió. :DDD

    Lenne pár/száz/ közepesen hülye továbbra is kezdő kérdésem, mivel a játék pöppet sem felhasználóbarát. Tényleg alapvető dolgokkal nem vagyok tisztában és ez nem tölt el örömmel. Mivel csak mapozok majd naphosszat, ezért igazából egy jó gear összerakása lenne a cél gyorsan vagy relative gyorsan.

    Most perpill freezing pulse totem build lett végül, nem kezdtem neki a cylonnak, tetszik haladós is, ezzel mapoznék gyüjteném a cuccot. A végcél egy szép kifejlett wild strike lighting raider, a maga elbűvölő 95%evade chance-el ezt látnom kell. Vele életemben először letolnék egy T16 mapot....micsoda álom, ennyi játékidő mellett.

    node pár kérdés ;]
    1.) Ha pl. veszek egy nekem tetsző vértet, mivel már a 6 luk is művészet tételezzük fel az még rendben is van, össze is van kötve, ez önmagában is kihivás……de nem jó a színezés…akkor a crome-on kívül van e lehetőségem mással színezni? Mert ez igy tényleg sokszáz akár ezer próba is lehet…tudom tudom játszak sokat csak érdekel van e más mód is esetleg? Magamnak megcsinálni felesleges erőforrás pazarlásnak tünik nekem. Van valami recept craftolás bármi amivel ez javitható mert elég picike az esély mégis minden videoban mindenki fullos relative rövid idő alatt. Vagy tényleg nem játszom eleget és el kell fogadjam, hogy csináld magad ha jót akarsz?

    2.) Gem 21-re húzás mivel történik? vaal orbbal? Valamint ha jól értem a vaal orb kell a mapokhoz is?

    3.) Kraftolásról valami élhető szájbarágós magyar nyelvü videót tudna valaki adni? Hogy lehet pl. 10% qualityt rádobni egy fegyóra? Az okés hogy magas mapon magas itemlevel van, amiken jobbak a statok tehát nyilván a cél a végjáték. Meg ugye szabadidgatja fel az ember a dolgokat és sajnos ilyen prefix sufix ez nekem elég kinai,oké 3-3, nyilván ha berakom az itemet látom mit enged rácraftolni. De olyan craftok vannak csak pislogok. Erről szinte semmit nem tudok pedig nagyon alap. Nyilván nem jutottem még el tul messzire igy minden szezonban(ez a 3.nekem) alig jutok előrébb, már ami a játék megismerését illeti. Tudom hosszu de pár szoban az alapokrol ha ir valaki megköszönöm.

    4.) Mapozásnál bár csinálgattam T13-ig volt időm erőm ezt még most kezdem, hogyan és mivel rakjak össsze erősebb mapokat, főleg a sorrend érdekel, mert eddig csak ugy random huzgáltam rá az orbokat, chiseleket, szóval valaki megtenné hogy leirja a helyes sorrendet?

    5.) cluster jewelekről van valahol egy olyan leirás esetleg ami leirja melyik kasztnak melyik illik? Itt ha jól értem megvan a slot oda bemegy egy nagy jewel pl. 12pontért cserébe betudok rakni pár pluszfix képességet plusz további jeweleket? Nem ártana tudnom mire gyúrjak. neten keresve csak összezavartak :D

    6.) Bánya…..nekem eléggé bejött anno is, ijesztő számokat látok depth 6900---édes uristen azon túl, hogy mi megy le oda, honnan lehet sok szulfitot szereznem relative gyorsan, hogy haladhassak?niko küldi?vagy milyen mapokon mert nekem nem tünt fel hogy olyan sok lenne belőle kb 60-70 mapot szedtem ki eddig régebben.

    7.) Mesterekről pár szót mondana valaki ki mire jó, mert elolvastam az összefoglalót de nem lettem sokkal okosabb. Gyakorlatban Zana mapokat ad kb ennyi tünt fel. meg talán be is vált. Alvával érdemes foglalkozni? plusz vannak napi küldik igy kb itt tartok.

    8.) Nem éri meg a nullás gemeket felqualityzni ez továbbra is áll? összefoglaloban volt.

    Szóval nekem kevés a 3 hónap :N Tényleg tolom nézem a buildeket értelmezem a játékmechanikát, de annyira összetett, hiába olvasom sokszor amit irtok olyan mint mikor beleolvastam a WOW forumba …sokszor nem tudom miről van szó.

    Köszi, ha valaki szán rám kis időt és kicsit szájbarágós lesz, mert ez nem olyan játék hogy majd magamtol rájövök. Vagy rájövök, de rámegy 3 szezon :U

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • persil

    nagyúr

    Sracok, ilyen felfoghatatlan statokat, hogy lehet az asztalnal craftolni?
    Lehet egyaltalan, vagy ezek csak dropkent/orb-os craft-tal jonnek?
    Pl. +80-100% elemental dmg, 20% double damage stb. Ezekre gondolok.

    Csak azert kerdem, mert nalam az asztalnal a rank 3 craftok csak a toredeket hozzak ezeknek.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • TrollBalint

    addikt

    válasz m.lala #25992 üzenetére

    Még a kérdések előtt had jegyezzem meg, hogy a 95% evade jól hangzik, de azt ugye tudod, hogy csak egy becsült érték, ami azt jelenit, hogy sárga monsterek ill. bossok ellen ez kevesebb. Pláne, ha még van egy Puncture (vagymi) képessége is.

    1. színeket változtatni a craft brenchen is tudsz, van pár opció, pl. legalább 1 az adott színből, legalább 2 az adott színből, és ha jól emlékszem a maximum a legalább 3 az adott színből. Azt hozzá kell tenni, hogy a legalább azt jelenti, hogy annyi biztos lesz, de lehet több is. Valahol a neten van egy kalkulátor (talán Vorici kalkulátor a neve) ami ki kalkulálja, hogy milyen páncélra átlagosan mennyi chrome-t kell elhasználni melyik opcióval a craft brenchen, hogy a kívánt színek jöjjenek ki. (Persze ez is csak egy becslés)

    2. Vaal orb nagyon sok mindenhez kell, és nagyon sok mindenhez jó :) Igen, 21-es gemet egy level 20-as gem vaal orbozásával nyerhetsz. T10+ mapoknál pedig vaal-lal kell corruptálnod, hogy beadják az Atlas bónuszt, mikor teljesíted. De ha jewel-ekre használod el, akkor még az is lehet, hogy rárak egy keresett implicit mod-t és utána az amúgy 1 chaost érő jewelt többszöröséért megveszik.

    3. Én sajna nem tudok szájbarágós videót, sőt, nagyjából semmilyet :) De vannak olyan craftok, amiket egyszerre rárakhatsz és ugyanazt adják (részben) pl. van egy craft, ami ad life-t, legyen az 50. Majd rá tudsz tenni egy olyat, ami ad resistet ÉS life-t is, nyilván kevesebbet, mondjuk 20 life-t. Akkor az itemen 70 life fog megjelenni, de hiába fogsz keresni a brenchen 70-es life craftot, nem találsz. (A számok természetesen csak kitaláltak, a példa kedvéért). Ha egy itemet úgy nézel, hogy közben nyomod az ALT-ot, akkor megmutatja (ha be van állítva az option-ben) milyen craftok vannak rajta, és láthatod mikből tevődik össze.

    4. Igen, a mapozás néha nekem is fejtörést okoz :) De alapvetően úgy van, hogy egy mapon olyan map eshet, ami ugyanakkora, vagy alacsonyabb tier-ű, mint amin éppen futsz. De csak olyan esik, amit teljesítettél, vagy összeköttetésben van a jelenlegi mappal (mióta változott az Atlasz, ez utóbbiban nem vagyok biztos, lehet nem kell összeköttetésben lennie, hanem az adott területről dob).
    Elvileg egy map olyan tier-en fog kiesni, amilyen éppen az Atlason. Ha raktál be watchstone-okat, akkor a megnövelt tier-rel fog kiesni, de már láttam kivételt, de alapvetően ez az elv.
    Amíg nem ölöd meg Sirust, addig mutatja a küldetés, hogy hány watchstone-nak kell bent lennie, hogy lespawnoljon a conqueror, és haladjon a küldetés tovább. Az Atlason pedig láthatod a bal oldali oszlopban, hogy hány watchstone kell, hogy egy adott conqueror lespawnoljon az adott területre. Ha egy területet már megölted a conqueror-t, és még egyszer oda spawnol, akkor nem fog dobni watchstone-t. Valamint Sirus legyőzése után már nem garantált ezek dobása egyébként sem.

    5. Szintén nem tudok leírást, csak olyan tanácsot adni, hogy jellemzően a build leírásokat frissítik (jobb esetben) a cluster jewelekkel. Azt tarthatod szem előtt, hogy ami fontos statok neked, olyan cluster jewelt keress. És kísérletezz. Ha egy ilyen jewelen elköltesz X pontot, akkor is 1 pontért tudod kivenni a jewelt és az összes elköltött pontodat visszakapod.

    6. Niko-tól Sulphite-t legbiztosabban a daily-kkel lehet szerezni, illetve a Sulphite scarabbokkal. Minél magasabb a map tier-je, annál több sulphite-t ad egy node, én igyekeztem mindig a legmagasabb mapokra elhasználni (fehér daily-t a T5-n futni, sárgát a T10-en, pirosnál meg T15 v. T16) Ja igen, a sulphite scarab, nem csak Nikot teszi a mapra, hanem még meg is növeli a sulphite mennyiéget, a legkisebb azt hiszem 20%-kal.

    7. Zana igen, mapokat tud adni, a játék elején én szeretem használni, mert így a legkönnyebb új mapokat beszerezni, de meg kell jegyezni, hogy elég magas áron dobálja őket :) Ezen kívül vannak mapok, mapok, amiket csak itt tudsz beszerezni, illetve beajánlani a daily-jében, ettől függetlenül én nem nagyon szoktam futni már mikor magasabb mapokra jutok (pedig kellene :) ) Jun-nál (és az egész Syndicate bagázsnál) új recepteket lehet szerezni, hogy miket, azok rajta vannak craft brenchen, kivéve néhányat, amit a Mastermind-től lehet beszerezni. Einhar-nál szintén receptek vannak, illetve rendszeresen szokott lenni olyan challenge, hogy egy beast boss-t ölj le, azt is nála lehet elintézni, ha már egyszer sikerült levadászni. Legfontosabb és a játék elején mindenképpen a leghasznosabb tulajdonsága, hogy nála lehet az italokra craftolni dolgokat (curse immunity, freeze immunity) így elég csak 1 neked tetsző tulajdonságot az italra pörgetni, a másikat fixen rá tudod vele rakni. Alva, a templomon némileg tuningoltak, tényleg jobb lett, mint volt, de még mindig a sacrifce chamber a legjobb szoba (level 3-on) ezekből meg is lehet gazdagodni, de azért vannak más hasznos szobák is, pl. a map szoba, úgy néztem, hogy most már normálisabb tier-ű mapokat dob, amik jobban passzolnak a jelenlegi progress-edbe. Nikonál meg a szokásos, a recepteken kívül lehet szerezni jó dolgokat, fossil, egy-két ritkább cucc, ha nagyon lent vagy.
    Talán nem hagytam ki senkit, a többiek nem igazi "mesterek" ezért nem ejtettem róluk szót.

    8. 0-s gemet, ahhoz hogy felqualityzd, ahhoz 20 db abból a nem-jut-most-eszembe-a-neve cuccból, sokkal egyszerűbb, ha felhúzod level 20-ra, majd beváltod egy level 1-es, de 20%-os gemre. Ha már red mapokon jársz, elég gyorsan fel lehet húzni újra valami normális szintre.

    Talán minden kérdésedre tudtam válaszolni, ha nem is legrészletesebben. Ha van még kérdés, akkor azokra is nagyon szívesen válaszol valaki :P (beleértve engem is :) )

    persil: Most nézem, hogy a 3-as pontot részben neked szántam :)

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • sirdond

    őstag

    válasz m.lala #25992 üzenetére

    néhány kiegészítés, ha nem haragszik meg TB:

    1, ugye a socket-ek színe alapvetően attól függ, hogy a base milyen típusú (str vagy dex vagy int, vagy ezek kombinációja lehet, valamint létezik 2 kivétel, az egyik a Sacrificial Garb, a másik amikor minden socket fehér/nem számít a socket szín). Ezt abból tudod eldönteni, hogy milyen requirement kell hozzá, illetve, hogy mit ad (armour, evasion, energy shield és a kombók). str armor súlyozottan piros socket-eket ad, dex armor zöldet, int armor kéket. str+dex armor piros és zöld, de ha valamelyik requirement nagyobb, akkor az nagyobb súllyal számít. Ez az alap, ebből jön az offcolor kifejezés, amikor ettől eltérő eredményt szeretnél. 1-2 offcolor még gyakori, 3 már ritkább, 4 még inkább és így tovább...
    6L armor offcolor-ra nem sok lehetőség van, mindegyik RNG leginkább, vagy kézzel nyomod a chrome-okat, vagy bench-en. Egy megoldás az is, hogy összehozol 4offcolor-t, az még viszonylag könnyű és olcsó, majd Vorici Betrayal Research Level 3 BlessRNG, hogy azt adja be és annyit fehérre, ami kellett.

    2. Lehet még csinálni Incursion Temple gem corrupt szobában is.
    Valamint 21 gem eshet még: Bestiary recept, Metamorph reward, Delirium reward, Legion reward, Div card, Delve node, így hirtelen ezek ugranak be.

    3. Én se tudok magyar videóról, de ha konkrét kérdés van írd meg és megpróbálunk segíteni.
    (Zizaran-nak van egy elég friss beginner's guide videója angolul én azt ajánlanám egyébként)

    4. Alch and go :)
    T1-T16
    Szerintem kezdőként nem érdemes mással foglalkozni, T15-16 mapokat chiselesd, nyomj rá egy alchot és kész.
    Ha van rajta szar a mod, amit nem tudsz csinálni (pl reflect, no regen, stb...), akkor scour és alch újra. Később, ha már jobban mennek a dolgok, akkor dobálj rá scarab-ot, delirium orb-ot. Vaal-ozás szerintem ne legyen cél, egyébként azt is inkább csak T15-16 mapokon éri meg, vagy, ha kell a completion.
    Harbinger orbokat csak T15 mapon éri meg szinte elhasználni, mert abból lehet T15 Beachhead

    5. Cluster jewel még új dolog, nem tudom, hogy lenne átfogó guide, illetve nem is látom értelmét, mert szerintem a fele ki lesz nyírva liga végén, tekintve, hogy elég OP build-ek születtek. Azt, hogy mit érdemes használnod, azt az általad követett build-ben kell megnézned, megkérdezned.
    Vagy,ha mondasz konkrét build-et, akkor megpróbálunk mi segíteni, hogy mit lenne célszerű beépíteni.

    6.Delve egy teljesen más tészta. Delve-re külön build-ek léteznek, amiknél az a cél, hogy minél mélyebbre juss, ezzel kár foglalkozni beginner-ként szerintem, amúgy is egy komplex téma. Átlag build-eknek a reális az a maximum 500-600-700 depth, buildtől függően. Ha jobban rámegy az ember, akkor több is lehet persze.
    Arra figyelj, hogy Niko-nál (map mission, vagy scarab), a lehető legmagasabb tier-en használd. Azaz fehér mapokon T5, sárga mapkon T10, piros mapokon T16 és legyen minél nagyobb az Item quantity a mapon, mert így kapd a legtöbb szulfitot majd. Scarabot pedig csak T16 mapon éri meg használni.

    7. skip

    8. nem éri meg,egyáltalán nem. maximum talán SSF-ben.

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz m.lala #25992 üzenetére

    1) színezés: a bányában ahogy mégy lefelé lesz olyan craft bench opció, amivel három slot színét megadhatod. A crafting benchet ha megnyitod, akkor a még nem aktivált lehetőségeknél mutatja, hogy milyen bánya részt kell keressél. Ezek "legalább" opciók: annyi olyan színű biztosan lesz a cuccon, de a többi szín véletlenszerű.

    az rng színeket egyébként a cucc használatához szükséges tulajdonságok befolyásolják. Egy csak INT követelményű cuccon viszonylag könnyű hat kéket rollolni, egy STR-DEX igényűn pirosat és zöldet, és így tovább.

    2) lvl20/Q20 gemere rádobsz egy vaal orbot és ha szerencséd van, akkor lesz belőle lvl21 gem. Vagy Q21. Vagy nem csinál vele semmit, csak corrupted lesz. Vagy lesz belőle lvl19 corrupted.

    3)
    - a craftolásnál az alap a bench, de vannak más opciók is. A benchen nincs mit magyarázni. A pályákon, mapokon találsz kis kalapáccsal jelzett craft opciókat, amikre ha rákattintasz, akkor onnan kezdve craftolható lesz az asztalnál. Ami inaktív, annál mutatja, hogy hol tudod feloldani.
    - Jun küldetéseiben esnek veiled cuccok, az azokon talált opciók is craftolhatókká válnak az asztalon. Ezeknek általában több szintje van, egy csík jelzi az opció alatt, hogy meddig jutottál a következő szint aktiválásában.
    - az egyéb lehetőségekből a leggyakoribb a fossil craft, amihez a bányában találsz fossilokat és resonatorokat, amibe a craft előtt a fossilokat bele kell tenni. Ezzel lehet kizárásos craftolást csinálni, vagyis azt befolyásolni, hogy mi NE kerülhessen a cuccra.
    - bizonyos modok csak bizonyos alap cuccokra craftolhatók, ilyeneket shaper, elder és a négy elderslayer dobhat
    - a craftolási opciók tárháza itt csekkolható, nem mondom, hogy egyszerű.

    4) csak olyan map eshet mapon, amit vagy már futottál, vagy összeköttetésben van azzal, amit éppen futsz. Annak, hogy az éppen futottnál magasabb szintű map essen van egy minimális esélye, ezt az esélyt növeled a mapok "teljesítésével", vagyis ha a megfelelő feltételekkel futod legalább egyszer. (Fehér map: magic, sárga map: rare, piros map: rare+corrupted). Az atlasz közepén lévő számláló mutatja, hogy hányat teljesítettél így, minden teljesített map 1%-kal növeli a magasabb szintű dropot. A chiselek, orbok nem befolyásolják, hogy esik-e magasabb szintű, pontosabban csak annyiban, hogy ha nagyobb lesz a drop mennyisége, akkor abban nagyobb lesz az esély rá.

    5) A cluster jewel működése pont ez, azt pedig már biztosan tudod, hogy ebben a játékban nincs kaszthoz kötött "jó cucc". Buildhez kötött van, de ahhoz meg a buildet kell ismerni. Ezért tanácsolom mindenkinek, hogy addig, amíg a játék belső lehetőségeivel valaki nincs tisztában, addig kész buildet kövessen, mert annál könnyebb tanácsot adni.

    6) Niko minden nap ad egy küldetést (ha legalább egyszer bejelentkezel aznap a játékba, akár további játék nélkül is). Ez az atlasz jobb oldalán látható, az is, hogy milyen mapon tudod teljesíteni (fehér, sárga, piros). A napi küldetés szintje függ attól, milyen szintű mapokat csináltál utoljára. Fehéren kevesebb, piroson sok szulfit esik, a mennyiségre hatnak a map mennyiségi bónuszai (quality, fragment, stb.) A több ezres mélységekkel ne foglalkozz, a legtöbben kb. 200-as szintig jutnak le, alatta már kifejezetten csak a bányára koncentráló karik vannak

    7)
    - Alvának csak nála feloldható craft opciói, plusz van két pénz generáló helye, ahol kis szerencsével jól eladható cuccok potyoghatnak.
    - Einharnál van pár olyan beast, amely a high end craftoláshoz nélkülözhetetlen. A Craicic Chimeral pl. nem túl ritka, a "befogása" semmi extrát nem igényel és most 70c-t adnak érte. Plusz van pár egyedi, csak beastekből aktiválható craft opció is.
    - Jun kvázi kötelező, részben a veiled cuccokon található craftok feloldása miatt, részben mert a syndicate bossok kínálnak olyan opciókat az egyes HQ harcok után, amik máshogy nem elérhetők. Extra quality a fegyverre, páncélra, több fehér slot craftolása corruptálás nélkül, stb.
    - Nikot és Zanat már tudod.

    8) Ha a felqualitizáson azt érted, hogy rádobálsz húsz GCP-t, hogy Q0-ból Q20 legyen, az továbbra sem éri meg. Az alternatív fegyver slotban kell felhúzni szépen lvl20-ig, akkor egy GCP-vel csináálsz belőle egy lvl1/Q20 gemet.

    Védd a fákat - egyél hódot!

  • TrollBalint

    addikt

    válasz m.lala #25992 üzenetére

    craftoláshoz egy kis leírás, akár eladásra, akár magadnak csinálnád:

    Csinálhatod fossil-lal, vagy currency-kből. Bármelyiket is válaszd, mindenképpen sok idő, és alapanyag kell hozzá, leginkább attól függően, hogy mennyire vagy aznap RNG kegyeltje.

    1. Fossil craft:
    Ahogy írták előttem is, a fossil egy fajta irányított craft, mindegyik fossil valamilyen modokat nagyobb eséllyel rollol, és valamit / valamiket pedig teljesen kizár. Ez a kizárás erősebb, mint a rollolás, az az, ha egyszerre használsz egy Corroded (more poison / bleeding, no elemental) meg egy Prismatic fossilt (no poison / bleeding, more elemental), akkor sem poison, sem bleeding, sem elmental roll nem lesz az adott cuccon. Viszont a maradék (life, physical, stb) nagyobb eséllyel. Mint említettem ez is RNG sok fossil kell és hozzá szintén sok resonator.

    2. Currency craft (alapok):
    Kiválasztod a base-t, ha magadnak csinálod, akkor ami tetszik, ha eladásra, akkor vannak preferált base cuccok, jellemzően ilvl 83 és afelett.
    Fehérré teszed, majd egy Orb of Transmutation-nel magic-ké teszed és utána spammeled rá az Orb of Alteration-t, amíg a kíván mod(ok) nem jön(nek) ki. Ha ez megvan, akkor egy Orb of Regal-lal sárgává teszed és reménykedsz, hogy jót adjon be, ha ez is megvan, mész a craft brenchez és valamit raksz rá, ami hasznos. Ha bármelyik orb-nál olyan mod jön ki, ami nem tetszik, akkor egy Orb of Scouring-gal ismét fehérré teszed és kezded előről. Leírva nagyon egyszerű, de sok türelem kellhet hozzá, lévén a modok nagy száma miatt. Attól, hogy magas az ilvl-je egy itemnek, még nem garancia, hogy jobb roll kerül rá. Röviden fogalmazva: Alacsony ilvl-ű item-re nem kerülhet jó roll, viszont magas ilvl-ű itemre kerülhet béna roll :)
    És ahogy már írták előttem, vannak roll-ok, amik csak bizonyos influenced itemeken lehetnek.

    3. currency craft (alternatíva):
    Ezt kizárólag a teljesség igénye miatt írom le, amúgy nem nagyon ajánlom. Egy tetszőleges sárga itemen spameled a chaos-t, amíg nem jön ki egy neked tetsző variáció. Esetleg Orb of scouring + Orb of Alchemy, ugyanezt tudja.

    4. Conqueror orbok:
    Ezzel sajna én sem vagyok nagyon tisztában, de van egy influenced item, arról le tudok lopni az influenced roll-t egy Awakener's Orb-bal és utána rányomsz egy conqureror-nak az exalted orbját, akkor még egy, rá jellemző roll kerül rá. És így lehet csinálni elég durva itemeket. De ehhez sok currency kell, de ez gondolom nem lep meg :D

    Bármelyiket is válaszd, sok fossil / currency kell hozzá. Fossilnál azt mondanám, hogy ha a neked kellő fossilokból van 10-15 db (külön-külön) akkor már elkezdhetsz próbálkozni, de orb of alterationből könnyen lehet, hogy 500+-t használsz el, mire jó lesz. Fossilt találhatsz bányába, vagy vehetsz trade-n. Előbbihez sok játék kell, utóbbihoz sok currency, amihez sok játék kell. És sok alatt azt értem SOK :) (persze szerencsével ezek mind kiválthatók, de az ugye más kérdés)
    Az elején érdemes próbálkozni, hogy minél előbb eljuss oda, hogy stabilan tudj farmolni T13+-os mapokat. Itt már eshetnek olyan magas influenced itemek, amiket érdemes lehet akár saját akár eladás céljára craftolni. Addig pedig "beáldozhatsz" egy ligát, hogy gyakorolj. Liga végén, mikor már amúgy se nagyon játszik senki, egy-két dolgot kitalálsz, hogy milyen itemet akarsz craftolni és megcsinálod.

    szerk: dehogy haragszom Sirdond, de ha biztosra akarsz menni, akkor kiengesztelhetsz majd egy sörrel, ha már lezajlik ez a járványos nyavalya.... :DD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • brunnehilde

    senior tag

    Azt hiszem, én már nem válaszolok. :DDD :C :R

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • Pitymaszter

    tag

    válasz m.lala #25992 üzenetére

    Az 1. ponthoz szeretném kiegészíteni a saját tapasztalatommal.

    Nekem ebben a ligában 4 offcolorra (4 db zöld socket) és 2 pirosra volt szükségem. (shattering steel builddel indítottam a ligát, de egy hete át rolloltam cyclon-ra, de nem is ez a lényeg)
    Lent látható az általam craftolt chest.
    Ezt úgy csináltam, hogy először 2 socket volt rajta a craft brenchen van olyan lehetőség, hogy két socketet legalább zöld lesz, rárakjuk. Utána jön socketeléssel rakjuk rá a hiányzó 2 offcolor zöld socketeket. Ez úgy történik, hogy a második képen piros keretben van az általam már feloldott socketeléshez szükséges craft (ezeket delvében találhatóak). Szóval van két zöldünk a következő a 3. socket zöld, kiválasztod a "three sockets" opciót és craft aztán vagy zöld lesz vagy nem általában piros lesz mert ennek a chestnek strength a követelménye csak, a dex és int az elég ritkán megy rá. Ha nem zöld akkor vissza a két socketre és új ra a három socketes craft ezt mindaddig ismételed míg beadja. Ezen az elven kell végig menni a 6 socketig. Természetesen az 5 és a 6 socket piros így az a legkönnyebb így azt hagytam a végére mivel ezek a craftok a legköltségesebbek is. A chest-n van 3 fehér socket azzal nagy szerencsém volt mivel összejött a Tier 3 vorici research syndicate és beadta 3-ra a fehéret.
    Amúgy elég költséges így is ezzel a módszerrel csinálni de jewellers orb-t jobban össze tudod szedni a 6 socketes chestek vendorozásával (7db-ot kapsz 1db 6 socketes chest NPC-nek való eladásakor)
    Szerk.: pár youtube videó offcolor craftról
    [link1]
    [link2]

    [ Szerkesztve ]

    BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

  • sirdond

    őstag

    válasz Pitymaszter #25999 üzenetére

    6L chest-re ez egy nagyon rossz tanács kezdőknek, szerintem, mert tényleg csak a legjobb chest-eket éri meg ezzel a módszerrel csinálni, mivel annyira drága és pazarló. (Fated connections: 2,7ex, 1500 fusing: ~2,6ex)

Új hozzászólás Aktív témák