Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nahat

    tag

    válasz B-L-A-C-K #91 üzenetére

    Szia, látom rendelkezel egy ET60-nal. Pár hete vásároltam egy E6-ost, komoly problémáim voltak vele. Rákötött HD médiatartalomnál (is tulajdonképpen mindenhol) a szürke háttérrel nem bírt. Ha valami szürke motívum bejött, vagy szürke árnyalataival kellett dolgoznia, akkor szétesett a kép, bekásásodott, elmosódott, szenvedett. Mondjuk szürke padlón kis fekete pókok, hát az halál. Teljesen kiábrándító volt, családon belül tovbbment, SD tv-zésre még jó lehet... Bár nem voltam túl elégedett azzal sem, nagyon pixeles volt. Vettem egy Samu F6500-ast, sokkal részletesebb, sokkal jobb minőségű a kép, de a mozgásokat nem szereti. Rákapcsolni meg nem akarom a képjavítókat, mert akkor nagyon erős szappanopera hatás lép fel. Most úgy vagyok vele, hogy ET60-at akarom kipróbálni, bár az E60 után nagyon félve... Szóval érdekelne, hogy mit szól ahhoz ha szürke árnyalataival kell játszania, elmosódik-e, szétesik-e, bekásásodik, pöttyösödik e egy szürke háttér esetében. Azt olvastam, hogy a feketéje gyenge, de IPS panellal még nem próbáltam ki készüléket így nem tudom. Tökéletesen tanácstalan vagyok. A GT60-as plazmát sokan ajánlották, de nagyon erősnek érzem az árát egy 42-es készülékhez mérten...

    ''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

Új hozzászólás Aktív témák