Új hozzászólás Aktív témák

  • Soma01

    veterán

    válasz Multibit #41659 üzenetére

    Biztosan így van, mert nekem nincs konkrét tapasztalatom velük, csak olvastam ezekről és voltak már ajánlva ha jól emlékszem. A 2011UiAS-IN-ről azt láttam, hogy közel 1,5 Gbps-ot tud routolni. De elehet, hogy elnéztem valamit. WiFi nincs bennük de szerintem annyira így sem is drágák, tehát nem nyúl mellé velük. De az tény, hogy nem ajánlott egyből rohanni a boltba és ezek közül valamelyiket máris megvenni.
    Annyira nem jött át nekem, miről van szó, de így elsőre nekem nem tűnik nagy feladatnak amire itt szükség van. Meg inkább azon fog múlni, hogy maga a gép mennyire biztonságos, kerülhet-e rá valami nem kívánt program. Banki utalásokat napi szinten, millióan hajtanak végre, mégsincs gond belőle. Egy jól beállított és frissített alap router már elég szerintem a nat miatt kap elég védelmet kívülről. Jobban nem fogják támadni mint bárki mást. Ja, meg legyen saját net előfizetése, ne a másét használja és ne közösködjön senkivel. Szóval be kell tartani az alapszabályokat és nem lesz gond. Nem egy csúcs router fogja megoldani az esetleges problémát. Tekintve, hogy még azt is be kell állítani megfelelően. Az a legjobb (mint már volt is említve) ha kimegy hozzá valaki, aki ért az ilyesmihez vagy szerintem a bank szakemberei is segítenek pár dologban.

Új hozzászólás Aktív témák