Új hozzászólás Aktív témák

  • Czimby

    addikt

    Sziasztok!

    Eléggé érdekes problémába botlottam.
    Szomszéd csaj vett egy Tp-Link 740 routert, hogy a T-home ADSL netjét megossza.
    Eddig tökéletesen ment a net náluk, de a routert nem tudták működésre bírni.

    Szóltak nekem és gyorsan át is mentem persze vittem magammal EZT a leírást hátha valamit elfelejtettem azóta, hogy utóljára routert állítottam be.

    Szépen be is álítottam mindent, de egyszerűen nem bírt csatlakozni a router a netre.
    Ekkor fogtam és áthoztam hozzám(Nekem is ADSL van) és nálam tökéletesen működött.
    Mikor visszamentem vittem magammal a saját modemem(D-Link 360R) és routerem(Tp-Link 741) de náluk az én routeremet se lehetett működésre bírni.
    Szóval próbáltam két modemmel két routerrel és két gépen is náluk de semmi.

    Amikor elkezd csatlakozni a router frissíti egy pillantra a weblapját, majd újra kezdi a csatlkozást, és ez így menne az idők végéig is.

    Szóval nálam mindkét modem, router jó náluk egyikkel sem lehetett csatlakozni a netre, csak ha direktbe van dugva a modem a gépre. Pedig a felhasználói néven és jelszón kívűl elvileg semmi különbség nincs kettőnk között beállítások szempontjából.

    Szerintetek mi lehet a gond?

    Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Új hozzászólás Aktív témák