Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Na akkor egy kis infó. Ma megjött a Dragon Age 2 Bioware Signature izébizém. Kibontva láttam, hogyha megvan a Dead Space 2, akkor kapok valami extra páncélt a játékban. Mivel a DS2 megvan, gondoltam miért ne? Beregisztráltam mindent, kaptam egy kiló DLC-t, csak az új, menő páncélom nem volt meg. Gondoltam, ha már most szórakozok vele, akkor nem hagyom annyiban a dolgot.

    Amerika EA Live Chat:

    #1. Csávónak elmondom mi a szitu, a dobozban ott volt a felhívás az extra cuccra, az még sincs sehol. Erre el akart indítani nekem valami távoli asztal izét, hogy akkor ő majd megnézi azt a reklámot. Még egyszer felhívtam a figyelmét, hogy itt van a kezemben, hátha most leesik neki. Felajánlottam, hogy készítek róla egy képet neki. Megfelelt, csináltam képet a telómmal, átraktam a gépre, majd fel imageshack.us-re. A csávó azt mondja nem lehet neki megnyitni a képet. Ja, persze.... Ekkor megint elindítja a távoli asztal faszságot. Egye-fene, belementem. Jó kétpercnyi "connecting" után kiírja a gép, hogy error: nincs Java telepítve. Mondom a csávónak, hogy ez így nem lesz jó, tudna-e ajánlani valami képfeltöltő oldalt. Válasz: NO! Download Java! Na ekkor zártam be a chat ablakot. 'Nyáddal szórakozz...

    #2. Kitartó ember lévén ismét bepróbálkoztam a Live Chattel. Most egy másik emberhez kapcsolt a rendszer. Barátságosan elcsevegtünk, röviden elmondtam a problémám, két percre rá már meg is volt az armor.

    Érdekes...

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák