Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz gban #51245 üzenetére

    külalak ennél másodlagos lenne, igazából műszakilag legyen jó az a lényeg, csak még fatert kell rá venni, mert ő neki az a nagy ötlete hogy mostani astrát használja munkára, ami azért nagyon jó mert a betonkeverő nem fröcsköli össze anyaggal, meg koszosan senki nem ül bele stb :DD

    w333: igen, mi se sokat költöttünk rá, asszem tavaly elött kellett pár szilentet cserélni, meg ugye a termosztát ez 20 körül meg volt futómű beállítással, viszont tavaly költöttünk rá vagy 60k-t az is vicces volt, mert mikor kanyarodtam vagy odaléptem neki volt egy nyekergős hangja, először átkent minden olyan alkatrészt a szerelő ahonnan jöhet, oké, mindig olyan mondja akkor valszeg a kuplung szerkezet a ludas, az volt a drága kicseréltük, a kuplung pedált könnyebben lehetett benyomni, és már nem is rezgett a pedál, szóval javult, de még mindig nyekergett, aztán rájöttek hogy kipufogó csatlakozásnál vagy hol nem is emlékszek vagy egy rugós alátét szerűség ami 900 ft és azt kellett kicserélni :D

    (#51246) szabonagyur: ennek örülök, tény hogy én elhiszem mert szép állapotú kívül belül, bár én már hozzányúltam azóta sokat szívtam a hifivel, főleg az antennájával, na mind1 is

    fater mutatta annak idején a kocsit a kereskedésbe, 16 körül lehettem, bmw van voltam/vagyok kicsit, aztán megállt a bmw-nél és mondja hogy jó lenne mi? na ilyen sose lesz :D

    [ Szerkesztve ]

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák