Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz body007 #99386 üzenetére

    Szerintem nem. Egy ilyen öreg f astrát mint az enyém nem igazán éri már meg átalakíttatni. Ha valaki megtartaná 5évig akkor persze már igen de ezekből már mindenki kifelé száll nem befelé. Nálam más a helyzet nekem mindenképpen kell valami gazdaságosan üzemeltethető koszolós autó, hogy ne lakjam le a másikat egy év alatt mint valami lomis póógártárs'. Ha az öreget bontóba adom és veszek helyette valami szög egyszerű kis szívódízelt ami elgurul öt literes fogyasztással üzemanyagköltségben semmivel sem lennék előrébb mint ha ezzel járok nyolc literes gázfogyasztással. Pedig alapvetően ez volt a terv. Csak az egy soktulajos két kilós "eldobható" autó lenne ki tudja milyen előélettel és rejtett hibával. Ennek meg minden porcikáját és rezdülését jól ismerem, említésre méltó probléma nincs vele a karosszéria sincs vészesen szétrohadva. Az alkatrész fillérekbe kerül hozzá a fenntartási költségei jelképesek így adja magát, hogy egy harmadik autó vásárlása helyett ezzel kell kezdeni valamit. Csak azt bánom, hogy nem akkor alakíttattam át amikor a mol 80k-s üzemanyagkártyával támogatta az lpg átépítéseket. Jól jött volna a potyapénz. :P

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák