Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ny7

    aktív tag

    válasz D@ny7 #79654 üzenetére

    Sziasztok!

    Ma ismét megnéztem a kiszemelt autót, mivel még nem kelt el, illetve az ára is némileg csökkent.
    A kötelező szervíze 30E km-enként megvolt, de azon kívűl semmi több infó nincs róla.
    Olajcseréről a kötelező szervízen kívűl semmi infó, ami 30E km-t jelent.
    Ami érdekes hogy az opel online szervíz rendszerében végig minden le van írva, de a papír alapú szervízkönyve hilyányosan van töltve. 2 bejegyzés van benne és az is csak km állás és dátumot tartalmaz, ráadásul 1-2 év kiesés van a kettő közt.

    Kértem teljes körű átvizsgálást (16E ft).
    Egy ilyen átvizsgálással kapcsolatban van valakinek tapasztalata, érdemes az ilyesmit elvégeztetni, vagy felesleges pénzkidobás volt?
    Ami egyébként zavar a történetben hogy, az én véleményem szerint ezt már megcsinálták amikor behozták az autót, csak pénzlehúzás lenne a dologból.(legalábbis én az ő helyükben csak így vennék be a kereskedésbe egy autót)

    Az autó árából viszont egy olajcsere árát sem hajlandó elengedni, ami viszont esedékes az autón, plusz még pár dolog ami 150E km-nél kell.

    Kértem mellé még árajánlatot a 150E-es szervízre, hogy lássam mi lenne a vége, bár mindezt el lehetne végeztetni külsős szervízbe is.

    Várom a véleményeket/tapasztalatokat, leginkább azoktól aki csináltatott már ilyen átviszgálást.

    Az utóról a link:
    https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/zafira_tourer/opel_zafira_tourer_2.0_cdti_cosmo_start-stop_navi_900._alu._gold_packet-12543439

    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák