Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    12:30 fele értünk ki az Opel napra. 8-s kapun engedték be a VIP parkolóba a "nyerteseket". A Családi nap valóban családi volt. Ha nagyobb lett volna a gyerek ő is jött volna. Ami egyébként a Kánaán lett volna neki. Millió egy gyerek és játék program. A kicsiknek ez egy Mennyország volt. 1-2 év és a gyerek is jön és biztos oda lesz érte. Természetesen engem a kiállított új Opelek érdekeltek a legjobban. Az Mokkával kezdtük. Nekem amúgy is ő az egyik kedvencem. Abszolút meggyőző volt. Utána jött az új Corsa. Elöl hátul teljesen jól elférek benne. De ettől függetlenül családi autónak kicsi, így nem nekem találták ki. Igényes kis gép. Utána jött az Astra. Hiába öreg ettől függetlenül hozza azt amit elvár tőle az ember. De a közép konzol tényleg nagyon gázos benne azzal a millió egy gombbal. Utána jött egy fullos bőr Insignia Tour. Hát az egy állat volt viszont. Én beállítottam az első ülést az én méretemre majd beültem magam mögé. Teljesen jól elfértem. Az anyagminőséget itt szidta valaki. Hát én 3-ban is ültem , semmilyen problémát nem éreztem. Érződött nagyon ,hogy egy komoly gépben ülsz. De ettől függetlenül nem ő volt a nyertes nálunk még mindig. Jött a Meriva. Nah ő pl az a típusú autó ami szerintem egy 3 fős családnak szinte a Tökéletes választás. (ugyan ezt érzem a Mokkánál ,de az vagányabb egy picit és drágább is persze). Nem kicsi, nem nagy. 4 ember halál kényelmesen elfér benne. Egyszerűen jó volt. Talán ő az egyik legracionálisabb választás "kisebb" családos embernek (+ a Mokka) ha az ember új autóban gondolkozna elérhető áron. Ami nálunk vitte a prímet. Közös egyetértésben a Zafira Tour. Az az autó szenzációs volt!! Eddig is nagyon tetszett , de most meg szerelmes vagyok belé. Kipróbáltuk a 7 ülésest is. Páromat ültettem bele. 165cm átlagos alkattal. Bőven jól elfért még az utolsó sorban is. Elől fejedelmi, középen is bőséges hellyel. Ez az igazi jó kis családi gép. Nekem ez kéne. Jobban mint egy Insignia. Tágas,jó nagy nagy csomagtartóval. Tökéletes családi gép. Ami nekünk fura volt a jó kis régi F után ,hogy ezek az autók baromi masszívak. Már "értem" ,hogy miért ilyen dög nehéz az összes Opel. Egy-két modellben olyan ajtó volt mintha egy fal mellett ülnél. Ami persze rohadt jó érzés. Volt sok szép magán gép is és old timer is. Szépek voltak szinte egytől egyig. Ami biztos ,hogy nagyon jól éreztük magunkat és jövőre újra megyünk!

    Igény esetén töltök fel több képet is.

    VIP parkolóban! :K

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák