Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz EQMontoya #49061 üzenetére

    Itthon, gyakran úgy, hogy közben a barátnőm alszik a szomszéd szobában. Van Beyerdynamic DTX910 és Audio-Technica ATH-M40fs, a DTX910 ugye nyitott, az egészen felismerhetően áthallatszik. Az M40fs jól zár és a hangkarakterét is szeretem (a DTX910-ét is, pedig elég eltérőek - a Beyer inkább meleg színezetű és világos, az ATH meg hideg és semleges), de szembejött ez a vintage DT770 hirdetés viszonylag olcsón, megbízható eladótól, úgyhogy miért is ne, ha már elindultam lefelé a lejtőn...

    Használnék én melóhelyen is normálisabb zárt fejest, de úgy nem túl sok értelme van, hogy átlag 20 percenként szól valaki hozzám és félbe kell szakítani a zenehallgatást - ott marad egyelőre az IEM. Másrészt a munkahelyi gépre nem telepíthetek, ill. csatlakoztathatok semmit (ez úgy néz ki, hogy az IT/felsővezetők kiváltsága nálunk), szóval ott DAP-ot használok amúgy is forrásnak.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák