Aktív témák

  • gasMask!

    tag

    válasz Kokkantas #224 üzenetére

    Igazából mindegy mivel szólítod meg. Az a lényeg, hogy utána tudd valamivel folytatni a beszélgetést. Ha látsz valami érdekeset pl a ruházatán, az már jó kiinduló témának. Aztán gyakorlatilag akármiről beszélhetsz, ha sikerül felkeltened az érdeklődését az már jó. Ha meg nem jön össze akkor szevasz. Van még pármillió lány rajta kívül a világon.

    Amúgy ezt a megszólítgatást gyakorolni is lehet. Komolyan. Ne csak azt a nőt szólítsd meg akitől akarsz valamit. Szólíts le egy csomó csajt, és beszélgess velük. Minnél többet csinálod ezt, annál könnyebb lesz. Egy idő után már pontosan tudni fogod mit kell mondanod, és hogyan kell viselkedned ahhoz hogy jól menjen a dolog. Ráadásul ha mindennapos lesz hogy megszólítasz egy vadidegent, és beszélgetni kezdesz vele, akkor sokkal nyugisabban fog menni. Nem leszel olyan ideges és feszült mint az első pár alkalommal. És ez nagyon meglátszik, ha te nem is veszed észre.

    Kezdésnek pl én személy szerint a ZP-t ajánlom. Elég sokan vannak ott, és a társaság is változatos. Ráadásul egy szórakozóhelyen sokkal könnyebb leszólítani valakit, mint csak úgy az utcán. Szerintem. De egy kis gyakorlás után már semmi sem fog gondot jelenteni.

    Szóval csináld. Én is erre próbálom rávenni magam mostanság. Jópár év kellett ahhoz hogy rájöjjek az egyetlen hibám hogy nem kezdeményezek. Ha valaki pár évvel ezelőtt komolyan elbeszélgetett volna velem, akkor most egész más lenne a helyzet. De végülis még nem késtem le semmit. És szerintem te sem. ;)

    El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

Aktív témák