Új hozzászólás Aktív témák

  • Renok

    senior tag

    Sziasztok,

    Én is Switch tulaj lettem. \o/ A gyerekeknek lesz karácsonyi ajándék, addig esténként sunyulok a géppel. :D
    Ezeket szereztem be rá eddig: Mario Kart, Legend of Zelda, New Super Mario Bros U, Super Mario Party és Super Smash Bros. Ultimate.

    Ezen felül van még 1 terjedelmes kívánság listám is a gyerekeknek (5 és 7 éves fiúk):
    Mario Odyssey, Pokémon Sword, Luigi’s Mansion, Marvel Ultimate Alliance 3, Donkey Kong Country: Tropical Freeze.

    És magamnak is:
    Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition, Fire Emblem: Three houses, Xenoblade Chronicles 2, Bayonetta 2(-3), Mario Maker 2, Zelda: Link’s Awakening, Arms (?), Splatoon 2 (?)

    Amire így már az 5 játékkal rájöttem, hogy a fizikai játékokat cserélgetni a gépben cumi. De digitálisan meg marha drágák, és nagyon durva, hogy egy 2017-ben megjelent játék a Nintendo Shop-ban eddig összesen 3x kapott csak akciót. Máshol egy játék évente legalább 3-4x akciózva van. Miért nem akciózik a nagy N gyakrabban?

    A gyerekeknek szánt fenti, még beszerszendő listából az említett 2 korosztálynak melyik a 2 leginkább ajánlott?

    Illetve van még valami játék, ami nagyon jó, és kimaradt a listámról? :)

    Köszi a tippeket előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák