Új hozzászólás Aktív témák

  • L1MaT

    tag

    Sziasztok most fogok vásárolni egy Nintendo Switch-et, Xbox One S mellé a hordozhatósága miatt. Mivel sokat utazunk így kell valami amivel ellehet ütni az időt ilyenkor is. A boxot elég macerás cipelni. Érdekelne milyen játékokat ajánlotok ami tényleg bejött nektek és szerintetek kötelező darab. Nem ismerem a Nintendo exclusivokat. Elsősorban a co-op gamek érdekelnének amit tudok a párommal is együtt élvezni, de persze jöhet a többi is. Olyan gépcsomagot vásárolok ami tartalmaz egy Mario Odyssee-t és egy Splatoon 2-t. Mellé hozzá dobtam egy Zeldat. Egyenlőre erre gondoltam, de bele férne még a keretbe 2-3 másik game is. Néztem a Mario Rabbids Kingdom Battle-t és poénból gondoltam a Monopoly-t is megvenni régen szerette a család kíváncsi lennék rá így mennyire élvezhető, aztán lehet hülyeség :D A helyhiány miatt a nagyobb teret igénylő mozgásérzékelős játékokat egyenlőre kizárom, mondjuk az Arms nagyon érdekel, de az majd később. Várom az ötleteket és tapasztalatokat közben olvasgatok visszafelé ;) :R

Új hozzászólás Aktív témák