Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz f4lcon #23055 üzenetére

    Értem hogy a Bills miért siettette. De akkor se értek egyet.

    A szerződés struktúrája alapján 2025/26-ig nem érdemes elővenni (akkor viszont szinte muszáj lesz). Ha addig rossz teljesítményt nyújt egyszerűen nem tudnak vele mit csinálni, hacsak ő maga nem mond le önként sok 10M dollárról. Top 3 teljesítményt kéne nyújtani, hogy megérje ezt a pénzt, és nehéz lesz köré csapatot építeni, mert túl nagy részét foglalja le a sapkának. A fizetése meg a sapka tervezett növekedési üteménél nagyobb arányban nő 2025-ig, ez se tetszik.

    Persze, nincs más, ki van szolgáltatva a csapat, én is szoktam ezt mondani :D :D :D

    Prescott az újonc évétől jó teljesítményt nyújt, Allen-nek volt egy darab kimagasló éve. Lenne idő várni, jövő ilyenkor megkötni a szerződést, amikor már a járványhelyzet is jobban jósolható. Ha nem egyeznek meg, jövő évre még akkor is szerződés alatt van, és csak 2023 tavaszán kényszerülnének tag-et tenni rá, ha addig se állapodnak meg. Prescottal az utolsó pillanatig kivárták ezért jártak rosszul. Szerintem ez nem analóg helyzet. Newton-nak, Foles-nak, Bortles-nek, is egy-egy jó éve volt összesen. Én kivártam volna egy évet. :K

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák