Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Megkésett szilveszteri tanultság:
    Haver hajnalban(már pirkadt) bemindenezve, azt mondja ő még átmenne valahova valamiért....elviszem?
    @nyádat viszem el ilyen állapotban hülye...be nem ülök az autóba...ok akkor adjam oda a verdát...
    Hülye vagy? Egyetlen családi ékszer...ha hétköznap bármikor átjössz, viheted,, ilyen állapotban viszont nem...

    Ok,, addig pörgött, míg elkérte egy másik szomszéd autóját...azt mondta 20 perc és visszaér..40 perc múlva kérdem mi van...ő még ott drinkel...ok...akkor én léptem is haza...(5 perc séta)
    másnap délután hallom a sztorit:

    A csávó felkelt egy óra ájulás után otthon...kinézett és nem volt sehol a kölcsön autó...körbenézett, hogy telefonál,, de a telefonja sem volt meg...kölcsön telóval felhívta a sajátját...felvette valaki, akinek ismerős volt a hangja, és azt mondta,"megvan az ára, hogy visszakapd az autót, és a telefont"...:Y brigádot mozgósította,, átmentek az "ismerős hangú " emberhez, hogy széthúzzák a száját...amiért zsarolgat...De nem volt otthon senki...rendőrségre telefonálás,,,ismerősök mozgósítása...etc...
    Mire kiderült:
    Hogy ahova átment hajnalban a srác, és még bemindenezett,,,tönkre rakta magát,a háziak meg rendesek voltak és haza vitték, amire kvára nem emlékezett,,, meg arra sem hogy az autó meg a telefon ott maradt...aki meg felvette a telefont,, egyszerűen csak "jófejeskedett" semmiféle tüzet nem akart..hiszen ők vitték haza emberünket...aki máshoz akart menni rombolni..:DDD :C
    Közben persze szólt a szomszédnak, hogy ellopták az autóját, aki ezt elmondta a felségének,, ahol hajnalban "jó" lett a hangulat így elsején :DDD :C

    Gyerekek Drog rossz...ééééértem...!? ;] :DDD

Új hozzászólás Aktív témák