Új hozzászólás Aktív témák

  • alaszlo80

    friss újonc

    Sziasztok!
    Kb két hete én is Netfone-os vagyok. Egyenlőre nekem a nagyobb szolgáltatók után kicsit fapados. Nem lehet követni a forgalmat, hiszen nincs még mindig app, az "ügyfélkapu" nevű valami pedig vicc kategória 2021-ben. Annyival azért nem olcsóbb a szolgáltatás, hogy ezekre ne lehetne ráfeküdni, és fejleszteni. A hangminőség borzalmas a 4G hang hiánya miatt. Láttam, hogy elvileg nemsokára lesz, remélem mielőbb. Amire viszont sehol nem találtam megoldást, illetve az ügyfélszolgálat se tud segíteni: valaki használja esetleg Xiaomi telefonnal? A Xiaomi SIM aktiválás az istennek nem akar működni a Netfone kártyán. Elvileg ehhez a telefon küld egy sms-t a Xiaomi számára, és az alapján történik az aktiválás, de itt egyszerűen nem megy. Pedig még a plusz 10000Ft kauciót is befizettem, hogy a külföldi hívás/sms is elérhető legyen, hátha külföldi számra küldené. Egy ideig csinálja majd megjelenik a mellékelt képen látható üzenet. A három nagy szolgáltató kártyájával pillanatok alatt megvan. Az a baj, hogy az ügyfélszolgálat azt se tudja megmondani, hogy egyáltalán elküldésre került-e az sms, mert nincs valós idejű listájuk erről, így az is lehet, hogy már elküldtem vagy 30 sms-t Kínába, aztán majd a számlán jön a meglepetés. :D Nem egy életbevágóan fontos dolog, mert csak az sms-ek, és hívásnapló szinkronizásához kell, csak érdekel, hogy van-e aki tudta aktiválni.

Új hozzászólás Aktív témák