Új hozzászólás Aktív témák

  • tototto_hun

    csendes újonc

    Sziasztok, tapasztalt már olyat valaki, hogy a netflix.com kifagyasztja az egész PCmet, amúgy teljesen stabil a gép semmi baja nincs, de ha a netflix.comon böngésznék először a böngésző akad meg az egér még mozog, de utána az is megakad és már nincs semmi megoldás csak a reset, Keresgélve neten azt ajánlják uninstal a silverlightnak és telepítsem újra, megtettem, de nem segít ugyanúgy fagy, firefox és chrome is ugyanazt csinálja. A live chaten ajánlották az applikációjukat, azzal valóban nem fagy eddig, de ott meg nem lehet szűrni magyar tartalomra, és a böngésző lenne az igazi, szeretném megoldani ott is.
    Új a gép, proci ryzen 3700x + 32gb ram + amd 270x + windows 10 pro x64
    Minden jól fut és stabil, nem hinném hogy hardwares gond lenni szerintem valami összeakad szoftveresen.
    Ha nem lenne automata lejátszás trailerekre a netflixnél a böngészőkben lehet az is megoldaná, de nem tudom ki lehet e ezt kapcsolni, én nem találom rá a megoldást.
    Ha valaki tud segíteni, vagy hallott már megoldást ezzel kapcsolatban, azt megköszönném ha megosztaná velem :)

Új hozzászólás Aktív témák