Új hozzászólás Aktív témák

  • petyus_

    senior tag

    Sziasztok!
    Tegnap elfogyott a mobilnetem, és szerettem volna kiegészítő csomagot venni, de ha belépek a netinfora, nem ajánlja fel az adatvásárlást, illetve azt írja, h 0MB-ot használtam el a 0-ból. Már többször is vettem plusz adatot, és simán működött, nem értem, most nem engedi. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott azt javasolták, hogy az alkalmazáson keresztül próbáljam meg, letöltöttem, de meg se nyitja az alkalmazást, bejön a töltőképernyő, és nem megy tovább.

    Most beléptem PCről is, és ott sem ajánlja fel, hogy vegyek adatot, illetve a Saját Fiók menüpont alatt azt írja, hogy 186MBot használtam fel eddig a hónapban (ez biztos nem igaz, 500MBos netem van, kaptam róla sms-t is, mikor túlléptem, illetve a telefonom szerint is 510Mbot használtam fel), ha viszont rámegyek az internet menüpontra, ott 0/0-t ír. (utolsó frissítésnél pedig 08.10-et ír)

    A feleségemnek simán működik, itt van két kép, az egyik az enyém, a másik az övé.

    Egyébként flottás vagyok, nem tudom ez bezavar-e, de eddig mindig simán tudtam venni plusz adatot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák