Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Kaptam ma egy MMS-t, ahogy a kisfiam épp egy nagy husánggal aprítja a nagyapja szőlőjét. Első ránézésre nem is tudtam mi a fura, csak aztán hogy nézem: egy tök idegen számról jött (vodás, vagy legalábbis 70es). Ilyen képeket Anyám szokott küldeni, náluk van most ugyanis a gyerkőc.
    Írok vissza választ, hogy "mit aprít éppen a kölök - és kié ez a szám?" - lévén nem a szokásos, évek óta meglévő számáról jött a kép, hanem egy olyanról, amit még a telóm nem ismert, ez volt az első üzenet erről a számról. Gondoltam öcsém újított be megint valami SIM kártyát, mer az meg havonta kavar mindig valamit.
    Ír vissza (valaki), hogy "az enyém és maga ki?" - mármint hogy a szám az övé, és én meg ki vagyok.
    Na mondom, szórakozik itt velem a tesó, felhívom. Felveszi egy tök ismeretlen faszi, bemutatkozunk kölcsönösen, elmagyarázom neki a szitut, és kérdőre vonom, hogy kerül hozzá a fiam képe, és hogy egyáltalán mi van? Mire kölcsönös értetlenség, ő biza nem küldött semmit, nem ismer, ki vagyok én, stbstb. Kérem az elnézést, magyarázom a helyzetet, nemtom megértette-e...
    Hívom Anyámat, küldtél-e képet? Küldött. Megkaptam? Mondom meg, de nem tőle ,hanem egy tök idegen embertől.
    Egész este ezen törtem a fejem, de akkor sem tudok rájönni, mi volt ez. Napszél? Valami tréfás vodás informatikus? Vagy WTF ez?? :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák