Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz gaborbol #5382 üzenetére

    Ma delutan jon egy email a kozos postafiokba (mindenki megkapja a cegnel) a "rendszergazdatol", hogy az onok cege allitotta be a halozatunkat par napja, es azota halozati kiesesek vannak, kerem segitsenek.

    Hivom az uj telefon rendszeren, nem veszi fel, megy a rogzitore.

    Irok neki emailt, azonnal ott vagyok, ott van-e? persze o ott van, jojjek batran.

    Kierek, szoval mi a gond pontosan?

    Figyelj, mert nem viccelek, ez meg viccnek is durva lenne:

    A hiba egyedul az o laptopjan jelentkezik, senki mas nem jeletette a hibat, most minden fasza, de reggel szakadozott a net, mert az online radio meg-megallt! O semmit nem csinalt, csak atallitotta a DNS szervereket, de mar vissza is csinalta, mert rajott, hogy nem tudja mit csinalt, lehet-e ettol a gond?

    Valamint mivel o nem volt itt a telepitesnel, az o asztali telefonja nem mukodik, hogyan kell beallitani?

    Hat mester eloszor is csattany le a wifirol, inditsunk egy ping plotter-t a gepeden, latom cmd-t nyitja es begepeli-> ping plotter ->enter

    Most komolyan, lehet ilyen emberre haragudni? 150 dollaert megkoszontem, hogy ertesitett a hibarol, megkertem ,hogy figyeljen tovabbra is, es mindenkeppen szoljon, ha gond van.

    A telefont meg batran csatlakoztassa a POE switch-be,mert az mindenkeppen meg fogja oldani a problemat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák