Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz Timer #26954 üzenetére

    Sajnos ki kell ábrándítsalak. Nincsen semmi titok a háttérben. Zajlik egy technikai tervezés, elakadtam egy kérdésben, kértem felvilágosítást, megvolt, lépek tovább, és csak ennyi.

    De ha nagyon nem szereted elereszteni a dolgokat, annyi a tervezet, hogy gyártok megoldást egy problémára, akár jó lesz bármire, akár nem. Belekotortam a részletekbe, és azt találtam, hogy jelenleg a leállásokkal nem sok tennivaló van. A nagyobb adatkezelők, mint oracle db, mssql, mysql, postgresql semmit sem tudnak tenni a kiesés ellen. A cluster-jeik technikailag elavultak. Lukakat foltoznak, hogy növeljék a 99.95%-ot, de végül ha baj történik, akkor baj történik. Másik csatornán felhívták rá szíves figyelmemet, ugyan van-e bármi értelme a problémával foglalkozni? Ha lenne is megoldás, senki sem fizetne érte. Akár ingyen sem kellene senkinek. És könnyen lehet, hogy a vélemény igaz. Viszont jelenleg semmi lehetőség nincsen rá, hogy arról meggyőződjek, akár én, akár bárki más, hogy csakugyan azért nincsen megoldás, mert nem ér semmit, vagy azért nincs, mert savanyú a szőlő. Szóval rászánom az időt, hogy legyen ellene valami. Folyt köv akkor, ha készen vagyok. Addig nincsen semmi.

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák