Új hozzászólás Aktív témák

  • Cégnél végre rájöttek hogy az 5-10eft-os tp-link routerekből összerakott wifi káosz nem az igazi miután kipróbáltak egy Ubiquiti rendszert (Ubiquiti AFi-HD Router) amelyben volt egy kijelzős router meg két mesh wifi. Egy lakásban teljesen jól működött és rohadt egyszerű volt beállítani.
    De én nem vagyok jó véleménnyel az unifys cuccokról mert korábban elég sokat raktam össze hoteleknek a tányéros 10eft-os kategóriából és az trágya volt mindenben.
    Bár magam részéről Mikrotikes vagyok de abból a CAPSman-os megoldás működne de brutál módon oda kell rá figyelni. Alap esetben nem kommunikál apple meg JBL cuccokkal a wifijük csak egy rakás beállítás után. Illetve nem is akarnám bonyolítani csak egy belső hálós munkáswifi kell meg egy szeparált vendég wifi.
    De ez a drágább Ubiquiti úgy nézem működik és bejön ahogy megy szóval esélyes hogy ez lesz a tp-linkek után.

    Kérdésem az hogy ha vennék egy ilyen 5db mesh cuccot és egy központot akkor azok elvileg egymás között működnek mint repeater? Magyarán telerakom a céget vele akkor a legmesszebb ponton is lenne wifi?
    Vagy van valami alternatíva?

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák