Új hozzászólás Aktív témák

  • Teejay83

    tag

    Sziasztok
    Exchange 2016 equipment mailbox kérdésem lenne,hátha tudtok segíteni (remélem :) )
    Egy új mailboxot hoztam létre(autó foglaláshoz) ugyan úgy néz ki minden jogosultság és beállítás mint egy másik ilyen mailboxnál de mégis azt írja ki,hogy "A mappában nem hozhat létre bejegyzést,mert nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel. A jobb egérgombbal kattintson a mappára,majd a Tulajdonság parancsra blablabla ..."

    Én ezt nem csak magamnak szeretném beállítani hanem a cég összes user-ének,hogy tudjanak foglalni "értekezletet összehívni az autóra"
    Természetesen ha hozzáadom magamat mint editor akkor tudok bele írni de 1500 usernél nem csinálnám meg egyenként :) és tudom,hogy nem is kell mert eddig működött de most valami nem kerek. Mi lehet az oka? Milyen PS parancsokkal kellene még próbálkoznom esetleg?

    köszönöm

    DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

Új hozzászólás Aktív témák