Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz mycso #87365 üzenetére

    simán
    Sőt turbósba még jobb is a 100-as, mert jobban bírja a sűrítést, nagyobb kompressziót bír mielőtt öngyulladás történne. Így nincs kopogásos égés.
    Tisztább az égés, ami a kényes turbósoknál, közvetlen befecskendezésnél még jobb is.

    Clio2 D7F-be most az megy (tavaszi 520-as kannás :C ) de már rá kellett tölteni 2xer is 10 és 17 litert 100-as is...(nem merem lefogyasztani üres tankra, mi lesz ha véletlenül tényleg megáll minden..tél is van, havazás is jövöget) Környékünkön kb30km sugarú kör már nincs 95, vagy ilyen 1-2 literes adag.
    Tapasztalat: Csendesebb lett a motort, nincs morgás, kicsit jobb a gáz reakció érezni az 58 lovat ;] meg megnyekken a gumi ha úgy indulok el. Sima 95 benzinnel ez nem igen sikerül.
    Fogyasztás kb maradt dinamikus vezetéssel. Ha nincs nagy forgalom már a sebességet is visszavettem 90-re

    Egyébként annak ellenére, hogy "olcsó" 95 nincs, csak drága 100-as van, teli vannak az utak ( és tapossák neki egyesek...vad állat módjára) És úgy tűnik nem csak én vagyok ezzel így...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák