Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz rob210 #60563 üzenetére

    Köszi, akkor jól csináltam. Nem hogy tövig volt csavarva, hanem kb alig volt rátekerve. Szerintem ez egyszer már volt tákolva, és nem fejezték be. Alapból már a bowdent kézzel lehetett kb 5-6mm-t oda-vissza lötyögtetni szabadon, hogy a konzol nem mozdult.
    A betéten még rajta van 80+% hús bőven. Jobban aggaszt, hogy a Brembo tárcsa hátul viszont nagyon fogy. Már a belső oldalakon kézzel érezhető perem van 15e km után. Betét nem ér a tárcsához kiengedett féknél, a hézagoló, amit a bringa tárcsafékének a beállításához használtam mindig is, befért. Lehet kéne egy puhább betét mielőtt megeszi a tárcsát.

    Van fék, most fogja mint a fene, de a kézifékes tolatásból megfordulást nem próbálnám :)
    Mikor anno kérdeztem, amikor a hátsó tárcsát, és betétet cserélték, és már akkor fura volt, hogy a kézifék nem fog olyan erősen mint más autóknál akkor leszereltek azzal, hogy ez csak rögzítőfék, az a dolga, hogy ne engedje elgurulni az autót, azt pedig megvan. Oda sem viszem többet. Nekem kb 10 perces művelet volt beállítani a csavart, egy tapasztalt szervizesnek jó ha 5.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák