Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss Ibolya

    csendes tag

    Kiss Ibolya vagyok, akinek a múltkoriban sokat segítettetek a minősített adatokkal való visszaélés ügyben. Abban a témában 21- és hallgat ki a nyomozó ügyészség, mint gyanúsítottat . Ezt persze nem tudom, hogy mit jelent, de ezt a 4 hónap pánik alatt heyreraktam magamban.
    A múlt héten teljes gőzzel benyomult az életembe az OEP, nem igazán rosszindulatúan.
    Nem kérnek még illetéket sem, csak semmit nem értenek, velem együtt. Aztán kiéertékeltem a papírt, a következő megállapításra jutottam:
    Én 2007. december 28-án megjelentem az orvosnál, az munkaviszonyos nap volt. Táppénzre vettek 29- től.
    Utána jött a hamisított felmondó levél, amit segítségetekkel, reszkető kezekkel írássszakértésre küldtem, akármennyire valódinak látszott.
    A mostani gond, hogy én nem fénymásoltam a leadott táppénzes papírt, mert föl sem merült bennem, hogy a táppénz kezdőpontját fogják átírni 30- ra.
    A magyarország.hu szerint a táppénzes papírok a MEP- hez kerülnek, és ha ők azt írták a táppénz kezedetének, hogy dec.30,, akkor az úgy van.
    Ez azért nem mindegy mert az egyik esetben rendes táppénz, a másik esetben passzív táppénz, 45- napos korláttal?
    Tudtok-e arra tippeket adni, hogy hogyan juthatok hozzá a táppénzes papír másolatához?
    Azon biztos, hogy 29- én indul a táppénz? A körzeti orvosiban másolatot lehet szerezni? :O

Új hozzászólás Aktív témák