Új hozzászólás Aktív témák

  • guppy

    őstag

    válasz spitzelhauer #7988 üzenetére

    Néha fel szokott bukkanni itthon használtan Grado sr225, 35k környékén jó vétel, és annyiért túl is lehet rajta adni, nekem is van egy ilyenem, most is azt hallgatom, tény h ha egész nap a fejeden van nem fog jó esni a második óra után, de amúgy is érdemes szünetet tartani legalább albumokként, addig is szellőzik és pihen a füled. Személye válogatja kinek mennyire tetszik, érdemes legalább a grado család hangját megismerni komolyabb összeg elköltése előtt.

    Karaktere kicsit hasonlít sztem a shure srh 440-hez, annyi különbséggel h az egyik nyitott a másik zárt, és míg a Gradonak inkább közép kiemelése van addig a shure inkább enyhe V (igen, ennek ellenére is sztem hasonlítanak), a Grado hangja agresszív, arcbamászós, ami jól megy a rockhoz sztem, továbbá a Gradonak inkább a közepe az ami nagyon jó, nem megy olyan mélyre (pl a HD600 lényegesen mélyebbre megy), és nem is olyan hangsúlyos a mély, cserébe a lábdob nem nyomja el a többi tartományt. Nagy előnye még h nagyon jól hozza a pengetős hangszerek hangját.

Új hozzászólás Aktív témák