Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz FrigoCoder #7581 üzenetére

    Ijjj Öszintén kollega olyan hsz-t írtál amit én is írtam már nem1et de sajnos mindig az jött le, hogy a mérnök (pl én) nem lehet audiofool mer nem hisz a fülének ami nyilván jobb műszer pl mint egy profi labor scope...
    Főleg olyan embernek írtad ezt aki vérig sértődik, ha a hitét bolygatod meg és a tudomány lefektetett alap ismereteivel akarod még ezt alátámasztani...
    Nyilván aki tudományos impakt faktoros cikkekben publikál és kutat az nem tudhatja olyan jól a zenehallgatást, mint aki audiofool... És számára egyértelmű tény, hogy a csavart rézkábel és a sima ezüst kábel között ég és föld különbség van a tápvezetéknél... (Ha ezt bebizonyítja valaki akkor az már rég nobel díjat kapott volna...)

    Legnagyobb tisztelettel mondom sajnos neked, hogy sajnos ez nem az a fórum ahol tudománnyal lehet értelmesen kijavítani valakit! :R Lassan megtanulom ezt én is!
    Ettől függetlenül sok nagyon tapasztalt ember van itt aki tud néhány jó tanácsot is adni, csak ne kezd a hitüket megbolygatni :R

    Most már sajnos le kell nekem is nyelnem, azt hogy az ide találó újjoncok elvesznek majd az értelmetlenség útvesztőjében, mert meglesznek győzve arról, hogy egy vacak 10-20 ezres kábel többet ér mintha ennyit a hangfalukra +ban költenének... Ez van sajnos túl sok tudományban nem jártas tudja védeni az okosságát ellened és a többségnek könnyebb hinni mint elővenni a netet vagy könyvtárat és olvasgatni.... :W

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák