Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    A1000Z
    Nagyon jó hang. Megkockáztatom, hogy az eddigi legjobb, amit zártban hallottam. Részletes, jó térrel, kellemes mélyekkel, nem szúró magasakkal, kihallgató közepekkel, jó szeparációval. Kb. hibátlan. A body könnyű, a fejpánt kényelmes, nem mocorog, a külső hibátlan, szögbe állított driver-ek. Tényleg olyan, mint az air series (ATH-AD) zártban, nagyon kicsit melegebb tónusban. Nem cserélhető a kábel, de legalább így nem lehet elrontani a hangját.

    Hol a "hiba"?
    Ami viszont tényleg nem erőssége az a fülpárna. Nagyon puha (ritkán látni ilyen jót egyébként), de a belső része kicsit szűkös és olyan, mintha szaunázna az ember füle, amikor rajta van. Persze ez lehet csak nekem új, mert én minden fejesemnél plüss párnákat használtam eddig és annál azért ilyen nem nagyon van. Futok vele néhány kört custom párnákkal (először az itthon található DT1770 zárt-jával fogok megpróbálkozni, mert az úgyis kéznél van, ha az nem jön be, akkor lehet Shure 1540, Brainwavz Sheepskin még) és meglátom mi legyen a sorsa.

    Félreértés ne essék, ez egy eszméletlen jó fejes. Én vagyok bolond, akinek semmi sem felel meg. :K

    Kellemes ünnepeket Mindenkinek!

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák