Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz ro_bert17 #3222 üzenetére

    re: (#3213) DBAtti: mennyire bírják ezek a gyűrődést? Leesik asztal szélről, ütődik, stb.?

    :U Hát ha lehet, akkor inkább ne lökdösd le az asztal széléről :R
    Mindenesetre a Beyer 235 elnyűhetetlen, úgyhogy nem jársz vele rosszul, egyedüli gyengéi a kényelem és a külső lehet. Nekem a külső nem fontos, és szeretem is hogy ilyen puritán, a kényelem meg idővel/ tágítással javítható ha szükséges.
    A pánton nincs olyan alkatrész, ami el tudna romlani/ törni, a kábele is eléggé vaskos, mégis hajlékony, összességében eléggé strapabíró cucc. Esztétikai hiba hosszabb használatot követően (talán a nyakban hordást nem szereti) az automata pánt gyűrődése (ami a fejre fekszik fel), de ez a használati értékéből nem von le.

    Kammererrel egyetértek abban, hogy eléggé mindenevő (saját felhasználásom is ezt mutatja). Így 11-12k-ért már nem különösen ajánlott, de még mindig ajánlott kategória az én értékrendszeremben. Ha valahol azt olvasnád, hogy kategóriákkal feljebbi fejhallgatókat is elver, nyugodtan ignoráld, csodák nincsenek. Ebben a kategóriában egy jó darab.

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák