Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Megjött az AD900X :) Első benyomásaim a következők:

    Külső:
    -a keret műanyag, szemben a sima AD900 magnézium keretével
    -a rács továbbra is alumínium, és szerencsére kikerült mögüle a szivacs, így most már teljesen nyitott
    -a szivacs anyaga jobb lett, és vastagabb is, így nem ér hozzá a fül a driverhez, viszont kicsit kisebb a belső átmérője
    -a szorítóerő kicsit nagyobb, stabilan áll, szerintem nagyon kényelmes, bár kicsit másként, mint az előd
    -a gyenge pontja kidolgozásban a fülek mechanikája, az szerintem elég egyszerűre és látszólag törékenyre sikerült (szintén az AD900-hoz képest, amiben ott is rugó van)
    -a fülek oldalirányú mechanikáját leszámítva az anyaghasználat és az összeszerelés teljesen rendben van, masszív, nem nyikorog
    -made in china, szemben a korábbi made in japan-al :) Valószínűleg ezért is jóval olcsóbb.
    -a jack csatlakozó a korábbi csavaros fém helyett műanyag lett, kár érte, én nagyon szerettem

    Hangja:
    Erről csak pár szóban, mert bár használt, bejáratott példány, csak egy Lumia 800-ra tudtam eddig dugni, ami nem éppen megfelelő forrás :) Ami elsőre látszik, hogy a magas sokkal tisztább és jobb lett, még erről az egyszerű forrásról is. Ennyit számít, hogy teljesen nyitott lett, a szivacs ezt nagyon lefojtotta. A tere szélességben hasonló, mint volt, minimálisan talán szűkebb, viszont sokkal mélyebb, tehát jóval inkább 3 dimenziós, mint az AD900. Az egy picit lapos volt mélységben. A közvetlenség maradt, a Morcheeba énekese (nem tudom a nevét) fantasztikusan szólt rajta még telefonról is. Úgy fest mélye is több van. Részletesebben majd normális forrásról, de szerintem új középkategóriás sztár lehet belőle, hiszen javítja az AD900 szinte minden hibáját és mellette még érezhetően olcsóbb is. Reszkess K70X/HD600.

Új hozzászólás Aktív témák