Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Hydra SR #731 üzenetére

    Egy kb 20napos hszedre "replikáltam" egy hihetetlen milyen durvát: "mindha változnának fent is az arányok" Uristen de durva, kötekedős azonnal replikáló flamelo Nikon hívő vagyok. Mért szerinted amit leírtam az nem úgy van? És linkeltem egy szerintem egész jó kis képet tudomisén miért.

    Na és itt elszakadt a cérna nálad, jöttél a vivitaros szöveggel, a végén meg már szimplán megmosolyogtam a kb: "ez tuti egy hazug "bizonyítos" beállított kép, mert aki fotóst fényképez az tuti bizonyítnai akar vmit" részt....
    Mondjuk először csak csodálkoztam a rosszindulatodon aztán jókedvet okoztál nekem avval, hogy sikerült ezen monológ után egy rakat fényképet belinkelned ahol nyillal mutogatnak a Nikonosokra. :C THX

    Egyébként szerintem a kép amit linkeltem egész jó kép lenne a, hogy dolgoznak a profi fotosok sportesemények című könyvbe a tieid viszont a mutogatós nyilakkal khm...... *** tényleg gyanusan egyértelmű.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák