Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #96656 üzenetére

    Mittomén', 11-12.000? Akkor igazán ki se próbáltam, mi? :D

    Nem húztam el addig. Igazából nem is kívánja, de tényleg. Meg eleve az első 3 fokozatban a motor teljesítménye emlékeim szerint 60%-ra van korlátozva, de most így elsőre azt kell mondjam nekem elég. Aztán ha megszokom lehet kipöcköltetem belőle én is, de egyelőre szerintem hibátlan.
    Amúgy kb. 8000-nél elváltottam mindig. A VTEC ilyen tekintetben sokkal inkább volt sport-túra kategória, jobban kérte a fordulatot, pláne a vezérlés váltás miatt, ami eleve 7000 fölött jött meg.
    Ez inkább túra sport.
    Úgy gondolom az első tapasztalat alapján, hogy ezzel én nyomatékból kimotorozok bármerre.
    Noh meg itt tényleg 150-nél sem fogy el az erő, bár ez nagyjából minden literes és fölötti gép sajátossága.

    mod.

    Jah és a futóművet, fékekeket sem lehet az elődhöz hasonlítani. Persze bő 10 év különbség nem rövid idő.
    Egy apró dolog talán ami most még kevésbé tetszett, az a csúszókuplung. Baromira szerettem használni a motorféket, jellemzően ahol lehetett azzal fékeztem, kigurultam 1-1 megállót, noh itt szinte semmi motorfék nincs. Talán az 1. és 2. fokozatban bólint be kissé, de ott is azonnal érezni h dolgozik a szerkezet.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák