Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Topiccsendőr #92447 üzenetére

    Megmondom őszintén azt hittem itt mindenki elrakja télire, de titkon vártam, hogy valaki azért majd mond biztatót is.
    Azt tudni kell rólam, hogy általában igyekszem túlbiztosítani mindent. Nagyon óvatos vagyok, illetve autóval ca 30e km-t vezetek évente. Tudom, az nem motor, de talán valamit számít. Szóval én is úgy érzem, hogy száraz időben plusz 5 fok körül van létjogosultsága beöltözve menni ilyen rövid szakaszt. Legalábbis eddig nem riasztott el a dolog. Meg mondjuk ha kezdő vagyok a lámpánál előrehaladást sem kell feltétlen forszírozni, és akkor abból sem lehet baj.
    Nyilván én itt most egy megszokott útvonalra gondoltam ahol tudom fejből a nyomvályúkat, kátyúkat. A vadak ellen meg a lassú tempóval igyekszem védekezni. A hülyék ellen meg az óvatossággal. Én tényleg csak ilyen nagyon nyugdíjas tempóra gondolok.

    Igen, szeretnék endurot, de az nem mostanában lesz. :N

    (#92448) Teasüti
    Köszi a tippeket is.
    "Úgy kell motorozni, mintha lábujjhegyen lépkednél" Na igen, kb így vagyok ezzel én is. :)

    (#92449) demars
    Nem, senki. :)
    Ez van. :)

    Nyilván esőben dehogy motorozom. Meg azért autóval bátrabban tempózom, főleg a bevett városi rutin miatt is.

Új hozzászólás Aktív témák