Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomha 8V

    addikt

    (#84317) geresics: Óriási szerencsénk volt, valahogy mindhárom napon elkerültük az esőt. Legközelebb odafelé, Szombathelyen voltunk az esőhöz, de pár perccel előbb elállt, mint ahogy odaértünk. Mondjuk, hogy ott miből van az aszfalt, azt nem tudom, de vizesen brutálisan csúszott. Hazafelé meg benyaltunk egy gyorshajtást az osztrákoknál, fejenként 35 euróval. Nem hiányzott, de elég normális volt a rendőr, sokkal több is lehetett volna. Oberwart-ban meg láttam egy kátyút, azon teljesen felháborodtam. :D Elég normálisak az osztrákok szerintem, nekem akkor sem volt gondom velük, mikor kamionoztam. Az egész úton egy vén picsa volt az egyetlen, aki nekiállt velünk pattogni, hogy miért ilyen hangosak a motorok.

    (#84355) BoB: (#84356) emre Amúgy sem szerettem a felvonulásokat, de most már tudatosan kerülöm is őket, még a környékre sem megyek. V2, négy sebesség. Esélytelen. :DDD

    (#84439) Teasüti: Kopott gumi szokott ilyen lenni.

    (#84470) Teasüti: [...]én nem buziskodok a motoron ilyen-olyan tornázással, én csak ülök rajta normálisan ledöntve is[...]

    Fogalmam nincs, miért vettél sport(os)motort, de szerintem neked sincs.

    (#84489) Moleman: Azért átnézéskor jusson eszedbe a népi bölcsesség: Szart eladni csak ismerősnek lehet.

    (#84493) Doki16: Elmúlt a kapuzárási pánik végre? ;]

    (#84517) Bogyó bá': Pontosan.

Új hozzászólás Aktív témák