Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mosquito-

    őstag

    válasz canniball #64478 üzenetére

    Fogalmam sincs hogy/miért tűnt el az olaj. Könnyebb volt rámhúzni így, hogy mintha én bénáztam volna. Az útkezelő küldött egy levelet, hogy 1-2nappal bejárta ezt az útszakaszt de nem látott olajfoltot. A bibi ott kezdődik, hogy az eset szombaton volt, nekem szerdán vissza kellett menni B. gyarmatra a rendőrségtől papírt kérni, hogy kint voltak stb. Szerdán nem csak az "én" olajfoltom volt még látható hanem mellette még három másik is, csúszást figyelmeztető tábla nuku! Akkor mit is néztek?? Balesetkor kijött az útkezelő és mondhatni ahol megállt ott kitett (Shay-B. Gyarmat között 2-22 út) 1db! csúszás figyelmeztető táblát a 4db kihajtásos körforgalmonba. Semmilyen semlegesitő homok/bármi NEM volt nála. Ismik este 8 felé jöttek vissza ugyan ott,gondolták addig felszórják, hát nem. Utólag belegondolva ez egy veszélyes körforgalmon. Lejtős/döntött, sokan ott fordulnak vissza a tgk, kamionok és ha nem megfelelően zárták a tank sapkát vagy túltankolásuk/bármi van akkor kifolyhat elég komoly gázolaj mennyiség is.

    Somaton:

    Így van, mi is erre jutottunk.

    Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Új hozzászólás Aktív témák