Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz LustaDick123 #60161 üzenetére

    és Mosquito34

    most akkor ér valamit nakeden a pleko vagy nem? :D sajnos nem áll módomban kipróbálni, hogy mennyire tereli el a szelet a testemről ez tény, de ment itt az eszmecsere, hogy még a fejidomos is csak szinte dísznek van, mert az sem véd a szél ellen, akkor most mi az igazság?

    plusz a másik dolog amiért félek a nakedtől az az egy szál kerek fényszóró és kész, volt a gsem és nem igazán voltam elragadtatva az éjszakai fényerejétől, most a fejidomos gépeknél azért tudnak egy picit nagyobb jobb foncsorral aplikálni, vagy tévedek? amennyiben este is szeretném használni a gépet, mindenféleképpen kell egy kiegészítő lámpa?

    néztem ezeket a fedobozoltakat is, a kék az tetszik is, de a honositando az nem igazán jon be és inkább fejidomosra vágyom, de ha nem lesz korrekt akkor marad a naked gép

    hogy érted, hogy a gyújtáselosztója sérült a bonyhádi borult nakednek? itt vannak róla képek itt hol látható az a sérülés rajta? mert nem beszélt róla a tulaja nekem

    és itt vannak még fotók a zalaegerszegi fejidomos elileg kamumatricás gépről [link]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák