Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Topiccsendőr #58242 üzenetére

    Na jó, de ki dönti el, ki a hülye? Ebből így nem sok konstruktív dolog sülne ki... :N

    (#58243) bob.zxr: Azért, mert akárhogy állítom, nem jó. Nyilván, először úgy kezdtem én is, ahogy "kell", hogy mikor ráülök, kb. 3cm-t süllyedjen be elöl hátul. Aztán hamar rájöttem, hogy így marha hamar felkoppan úthibán, vagy erős fékezésen. Akkor fogtam, és rátekertem annyit, amennyivel már fékezésnél jó volt és megszűntek a felkoppanások. De akor már alig süllyedt be alattam, és jó nagyokat is ütött ennek rendej módja szerint úthibákon. Sokáig így használtam ennek ellenére. De így se volt jó. Mostanában megint kitekertem kicsire az előfeszítést (elegem lett a kényelmetlenségből), így nagyjából elfogadható a kényelem, és inkább lassabban megyek, megpróbálom nem hagyni felkoppanni.

    Amúgy sanszosan egy emulátor és egy valamivel erősebb rugó sok-sok vacakolással a beállítással megoldaná a gondom, de az is egy rakás pénzbe kerülne rá, akkor meg már inkább egy komolyabb bontott futóműre szavazok. :B

Új hozzászólás Aktív témák